شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی (EIED)

این شرکت از افراد با تجربه و موثر در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی  در تهران و عسولیه دعوت به همکاری می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت مراجعه فرمایید. ... ادامه درباره شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی (EIED) »

استخدام در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی شرکت مهندسان مشاور تهران رایمند

در این شرکت تخصصهای زیر مورد نیاز است: 1- مهندس ابزار دقیق که حداقل 2 سال سابقه کار طراحی در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی را داشته باشد. 2- فارغ التحصیلان جدید مهندسی... ادامه درباره استخدام در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی شرکت مهندسان مشاور تهران رایمند »

شرکت فعال در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی (EPC)

این شرکت از بین متقاضیان خانم و آقا، نیازمند پست های سازمانی زیر می باشد. کارشناس ارشد دفتر فنی(مکانیکال- سیویل)- کارشناس ارشد کنترل پروژه- کارشناس ارشد مالی و حسابداری- کارشناس... ادامه درباره شرکت فعال در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی (EPC) »

دعوت به همکاری شرکت فعال در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی (EPC)

این شرکت نیاز به پست های سازمانی از قبیل مدیر پروژه جهت مخازن نفتی بصورت EP، سرپرست کارگاه، مسئول مالی، سرپرست اداری کارگاه، مسئول پشتیبانی و تجهیز کارگاه، سرپرست برنامه ریزی و کنترل پروژه،... ادامه درباره دعوت به همکاری شرکت فعال در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی (EPC) »

استخدام در شرکت زمینه پروژه های نیروگاهی نفت، گاز و پتروشیمی

یک شرکت در زمینه پروژه های نیروگاهی نفت، گاز و پتروشیمی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. خواهشمند است سوابق کاری خود را به آدرس زیر ارسال نمایند. ۱- کارشناس... ادامه درباره استخدام در شرکت زمینه پروژه های نیروگاهی نفت، گاز و پتروشیمی »

استخدام گسترده یک شرکت فعال در زمینه پروژه های بزرگ نفت و پتروشیمی

یک شرکت فعال در زمینه پروژه های بزرگ نفت و پتروشیمی (بوتیلیتی و تصفیه خانه های آب و پساب) به منظور تکمیل کادر فنی در بخش طراحی خود از واجدین شرایط به شرح زیر دعوت به همکاری می... ادامه درباره استخدام گسترده یک شرکت فعال در زمینه پروژه های بزرگ نفت و پتروشیمی »

استخدام کارشناس کنترل کیفیت در عسلویه(پروژه های نفتی)

استخدام نیرو از سوی یک شرکت پیمانکاری فعال در اجرای پروژه های نفتی و نیروگاهی جهت کار در عسلویه در رشته کنترل کیفیت مسلط به ساخت مخازن ذخیره حداقل با دو سال سابقه کار به عنوان... ادامه درباره استخدام کارشناس کنترل کیفیت در عسلویه(پروژه های نفتی) »

آماده به کار؛کارشناس شیمی(مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی)

حسین جمشیدی فارغ التحصیل رشته صنایع شیمیایی در مقطع کارشناسی با معدل 16.54 و داشتن گواهینامه HSE از پتروشیمی شیراز آماده همکاری با شرکت های نفتی منطقه جنوب (عسلویه وخارگ و ...) ... ادامه درباره آماده به کار؛کارشناس شیمی(مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی) »

مهندس صنایع آماده به کار

سیده معصومه میرجعفری دارای مدرک کارشناسی ارشد صنایع - سیستم و بهره وری مسلط به نرم افزار MS PROJECT و مستندسازی و زبان انگلیسی آماده همکاری با کلیه شرکت ها و سازمان ها به صورت... ادامه درباره مهندس صنایع آماده به کار »

آگهی استخدام شرکت پتروشیمی مهاباد واقع در استان آذربایجان غربی

شرکت پتروشیمی مهاباد واقع در استان آذربایجان غربی، شهرستان مهاباد در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی (به صورت قرارداد مدت معین) در مقاطع ورشته های تحصیلی مختلف از داوطلبان واجد... ادامه درباره آگهی استخدام شرکت پتروشیمی مهاباد واقع در استان آذربایجان غربی »

استخدام نیروی متخصص

پتروشیمی انتخاب به منظور تامین سرمایه انسانی مورد نیاز خود در راستای اجرای طرح مجتمع تولید محصولات پلی استایرن واقع در منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی (عسلویه) از بین نیروهای متخصص، متعهد، دارای انگیزه و... ادامه درباره استخدام نیروی متخصص »

جذب نیروی شرکت نفت سپاهان

شرکت نفت سپاهان برای تکمیل کادر نیروی انسانی خود دراستان های اصفهان، خراسان رضوی، فارس، آذربایجان شرقی، خوزستان، هرمزگان و تهران، از تخصص های ذیل دعوت به همکاری می نماید: ادامه درباره جذب نیروی شرکت نفت سپاهان »

مهندس عمران سیویل

مهندس عمران سیویل آماده همکاری با شرکت ها و موسسات با 10 سال سلبقه در زمینه های نفت و گاز و پتروشیمی نوع آگهی: آماده به کار نوع درخواست: ... ادامه درباره مهندس عمران سیویل »

کارشناس - آماده به کار

کارشناس ارشد علوم زمین، آشنا به سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) و سنجش از دور(RS) و همچنین گرافیک، طراحی و مهندسی و مدیریت پروژه و... آماده به همکاری. در صورت نیاز رزومه کامل ارسال میگردد. با... ادامه درباره کارشناس - آماده به کار »

صفحات: 1  2  3  4  5  6