دعوت به همکاری

یک شرکت معتبر در زمینه راه اندازی تأسیسات نفت و گاز جهت تکمیل کادر تخصصی خود در پروژه های جنوب کشور از واجدین شرایط دعوت به هکاری می نماید. متقاضیان می توانند ظرف مدت یک هفته از تاریخ درج... ادامه درباره دعوت به همکاری »

دعوت به همکاری

یک شرکت معتبر خدماتی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی از افراد ذیل دعوت به همکاری می نماید. علاقمندان رزومه کاری خود را به آدرس ایمیل شرکت یا شماره فکس 88532871 ارسال نمایند   ... ادامه درباره دعوت به همکاری »

استخدام فوری

یک شرکت معتبر بین المللی در حوزه فراورده های نفتی و پتروشیمی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود نیازمند افراد واجد شرایط می باشد   پست... ادامه درباره استخدام فوری »

دعوت به همکاری

یک شرکت معتبر و فعال در پروژه های صنعت نفت و گاز در مناطق مختلف کشور برای دفتر مرکزی تهران از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید. ... ادامه درباره دعوت به همکاری »

آگهی استخدام

یک شرکت معتبر جهت راه اندازی و بهره برداری از یکی از واحدهای نفتی جنوب به تعدادی مهندس و تکنسین در رشته های شیمی و مکانیک نیازمند است. جهت کسب اطلاعات بیشتر به فایل ارائه شده مراجعه فرمائید.... ادامه درباره آگهی استخدام »

آگهی استخدام

یک شرکت معتبر نفتی از واجدین شرایط جهت اشتغال به صورت تمام وقت در تهران دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان می توانند رزومه خود را به آدرس ارائه شده ارسال نمایند. ... ادامه درباره آگهی استخدام »

دعوت به همکاری

یک شرکت معتبر در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی از افراد مجرب در زمینه مهندسی نرم افزار جهت برنامه نویسی تحت وب با شرایط ارائه شده دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان محترم رزومه کاری... ادامه درباره دعوت به همکاری »

آگهی استخدام

       یک شرکت مهندسی معتبر در زمینه صنایع نفت و گاز از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندان رزومه خود را به ایمیل شرکت ارسال نمایند. ... ادامه درباره آگهی استخدام »

دعوت به همکاری

یک شرکت معتبر در حوزه نفت و گاز جهت تکمیل کادر خود در عسلویه از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندان می توانند روزمه خود را به شماره 7363861-0772 و یا آدرس... ادامه درباره دعوت به همکاری »

آگهی استخدام شرکت تولید کننده محصولات پتروشیمی

یک شرکت فعال در زمینه تولید محصولات پترشیمی از علاقه مندان به همکاری دعوت به عمل می آورد. متقاضیان می توانند رزومه عکسدار خود با درج کد شغل مربوطه ایمیل نمایند. ... ادامه درباره آگهی استخدام شرکت تولید کننده محصولات پتروشیمی »

استخدام شرکت معتبر مهندسی در زمینه نفت و گاز

این شرکت معتبر مهندسی در زمینه نفت و گاز به تخصص های ارائه شده با حداقل 7 سال سابقه کار نیازمند است. متقاضیان می توانند رزومه خود به ایمیل شرکت ارسال نمایند. ... ادامه درباره استخدام شرکت معتبر مهندسی در زمینه نفت و گاز »

استخدام در یک شرکت بازرگانی

یک شرکت بازرگانی فعال در زمینه تأمین تجهیزات نفت و گاز از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان رزومه کاری خود را به آدرس ارائه شده ارسال نمایند. ... ادامه درباره استخدام در یک شرکت بازرگانی »

آگهی استخدام

یک شرکت معتبر پیمانکار در پارس جنوبی منطقه عسلویه به منظور تکمیل نیروی انسانی خود از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان محترم سوابق خود را به شماره 44506466... ادامه درباره آگهی استخدام »

دعوت به همکاری شرکت مهندسین مشاور نفت، گاز و پتروشیمی

این شرکت جهت تکمیل کادر فنی خود در شهر تهران به تعدادی پرسنل با تخصص های مختلف با بیش از 5 سال تجربه کاری مفید نیازمند است. متقاضیان می توانند رزومه خود را به آدرس ارائه شده... ادامه درباره دعوت به همکاری شرکت مهندسین مشاور نفت، گاز و پتروشیمی »

استخدام شرکت گاما (سهامی خاص)

شرکت گاما به منظور تقویت سازمان اجرایی یکی از پروژه های پالایشگاهی خود نیاز به سرپرست دفتر فنی و اجرای برق و ابراز دقیق و کارشناس QC پایپینگ با سابقه کاری حداقل 10 سال می باشد.... ادامه درباره استخدام شرکت گاما (سهامی خاص) »

صفحات: 1  2  3  4  5  6