آگهی استخدام

شرکت پتروشیمی ایلام واقع در استان ایلام بخش چوار در نظر دارد جهت تکمیل کادر خود از بین افراد واجد شرایط  به صورت قرارداد مدت معین مطابق شرایط مندرج در جدول دعوت به همکاری نماید.... ادامه درباره آگهی استخدام »

استخدام در یک شرکت نفتی

یک شرکت نفتی از واجدین شرایط جهت اشتغال به صورت تمام وقت در تهران دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان رزومه خود را تا حداکثر یک هفته به آدرس الکترونیکی ارائه شده ارسال نمایند.  ... ادامه درباره استخدام در یک شرکت نفتی »

دعوت به همکاری

یک شرکت معتبر در صنایع نفت و پالایشگاهی جهت انجام پروژه های خود در تهران و شهرستان نیاز به تخصص های ارائه شده دارد. از متقاضیان دعوت می شود تا یک هفته پس از درج آگهی رزومه خود را به آدرس... ادامه درباره دعوت به همکاری »

استخدام مهندس پایپینگ در شرکت مهندسی پتروپالامحور

مهندس مکانیک یا مهندس شیمی با تخصص طراحی پایپینگ و حداقل سه سال سابقه کار در پروژه های نفت ، گاز و پتروشیمی شماره تلفن: 021 -... ادامه درباره استخدام مهندس پایپینگ در شرکت مهندسی پتروپالامحور »

دعوت به همکاری

شرکت کیسون جهت پروژه های خود در خارج از کشور از متخصصین با توانایی های ارائه شده دعوت به همکاری می نماید. علاقمندان جهت ثبت سوابق کاری خود به وب سایت شرکت کیسون مراجعه نمایند.  ... ادامه درباره دعوت به همکاری »

استخدام در یک شرکت معتبر فعال در حوزه نفت و گاز

یک شرکت معتبر فعال در حوزه نفت و گاز از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید. از علاقه مندان به همکاری دعوت می شود خلاصه ای از سوابق کاری و تحصیلی خود را از تاریخ... ادامه درباره استخدام در یک شرکت معتبر فعال در حوزه نفت و گاز »

آگهی استخدام شرکت مهندسی انرشیمی

شرکت مهندسی انرشیمی جهت انجام خدمات مهندسی تفصیلی پروژه احداث واحد بهره برداری (CPF) میدان آذر، از کارشناسان دارای تجربه در طراحی واحدهای صنعت نفت و گاز دعوت به همکاری می... ادامه درباره آگهی استخدام شرکت مهندسی انرشیمی »

مهندس نفت

عبداله رسولی مهندسی نفت آماده به کارواعزام  بتمامی مناطق کشور و باهرشرایط کاری اماده بکار 6 سال سابقه کار همراه 09371707951 شماره تلفن همراه:... ادامه درباره مهندس نفت »

دعوت به همکاری

شرکت فعال پیمانکار EPC در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی در منطقه پارس جنوبی استخدام می نماید. واجدین شرایط رزومه خود را به ایمیل شرکت ارسال نماید. ذکر ردیف شغلی درخواستی الزامی می باشد. به رزومه... ادامه درباره دعوت به همکاری »

دعوت به همکاری

یک شرکت مهندسی مشاور در زمینه نفت و گاز از  کارشناسان با تخصصهای مورد نیاز دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان سوابق خود را ظرف یک هفته به شماره 22353542 و یا ایمیل شرکت ارسال نمایند. ... ادامه درباره دعوت به همکاری »

دعوت به همکاری

یک شرکت معتبر نفتی از واجدین شرایط در زمینه های  ارائه شده جهت اشتغال به صورت تمام وقت در تهران دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان می توانند رزومه خود را حداکثر تا یک هفته پس از درج... ادامه درباره دعوت به همکاری »

دعوت به همکاری

شرکتی فعال در زمینه پروژه های نفتی جهت تکمیل نیروی انسانی خود از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید. لطفا سوابق خود را به شماره فکس 26400840 ارسال و یا به آدرس پست الکترونیک... ادامه درباره دعوت به همکاری »

آگهی استخدام

یک شرکت معتبر خدماتی با بیش از نیم قرن فعالیت در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید. علاقمندان مشخصات خود را با ذکر عنوان شغلی به آدرس شرکت و یا شماره فکس... ادامه درباره آگهی استخدام »

دعوت به همکاری

شرکت پیمانکاری جهت پروژه پالایشگاه نفت در دست اجرای خود در بندرعباس نیاز به تخصص های ارائه شده دارد.از متقاضیان درخواست می شود رزومه کاری خود را تا تاریخ 27 آذرماه 92 به نشانی،... ادامه درباره دعوت به همکاری »

دعوت به همکاری

یک شرکت معتبر نفتی در نظر دارد جهت تکمیل کادر خود، نیروهای واجد شرایط را استخدام نماید. متقاضیان محترم رزومه عکس دار خود را به آدرس الکترونیکی شرکت ارسال نمایند. ... ادامه درباره دعوت به همکاری »

صفحات: 1  2  3  4  5  6