دعوت به همکاری

یک شرکت معتبر فعال در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی واقع در صفادشت شهریار از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان می توانند رزومه کاری خود را به آدرس ایمیل شرکت و یا شماره فکس 22342991... ادامه درباره دعوت به همکاری »

آگهی استخدام

یک شرکت پیمانکار فعال در زمینه خط لوله نفت و گاز از افراد ذیل دعوت به همکاری می نماید. علاقمندان می توانند سوابق خود را به آدرس شرکت ایمیل نمایند. ... ادامه درباره آگهی استخدام »

آگهی استخدام

یک شرکت معتبر پیمانکاری فعال در حوزه های راه، نفت و گاز جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در تهران و شهرستان از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان محترم به مدت ده روز سوابق خود را به... ادامه درباره آگهی استخدام »

آگهی استخدام

یک هلدینگ بزرگ صنعتی از بین فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد ( آقا) دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان کد شغل و نام خانوادگی خود را به شماره 30004830494059 پیامک کرده و سپس در صورت... ادامه درباره آگهی استخدام »

دعوت به همکاری

یک شرکت پیمانکار EPC در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود از متخصصین دعوت به همکاری نماید. متقاضیان می توانند سوابق کاری و تحصیلی... ادامه درباره دعوت به همکاری »

دعوت به همکاری

شرکتی فعال در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید. علاقمندان می توانند روزمه خود را به آدرس ایمیل و یا شماره فکس 88505711 ارسال نمایند. ... ادامه درباره دعوت به همکاری »

استخدام کارشناس خرید مشتقات نفتی و پتروشیمی

شرکت پرسال کارشناس جهت واحد خرید و تدارکات مشتقات نفتی و محصولات پترو شیمی استخدام مینماید. میزان تحصیلات : لیسانس در رشته های مرتبط( شیمی، بازرگانی و ...) مسلط به زبان... ادامه درباره استخدام کارشناس خرید مشتقات نفتی و پتروشیمی »

دعوت به همکاری

یک شرکت تولیدی در زمینه فرآورده های نفتی به منظور تکمیل نیروی انسانی خود در قسمت مالی از فارغ التحصیلان لیسانس در رشته حسابداری با حداکثر سن 30 سال و 3 سال سابقه مفید اجرایی در تهران دعوت به... ادامه درباره دعوت به همکاری »

کارشناس طراحی صنعتی

مهدی حسین زاده بحرینی ، متولد 1359 ، دارای کارت پایان خدمت ، با بیش از 8 سال سابقه طراحی و نقشه کشی در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و سازه های دریایی، دارای مدرک تحصیلی طراحی صنعتی از دانشگاه... ادامه درباره کارشناس طراحی صنعتی »

آماده به کار

شماره تلفن: - 02177424704 شماره تلفن همراه: 09335004151 ... ادامه درباره آماده به کار »

دعوت به همکاری

یک شرکت معتبر نفتی از نیروهای علاقمند در زمینه بازرگانی و صادرات دعوت به همکاری می نماید. لطفا رزومه عکسدار خود را تا تاریخ 30/06/93 و با فرمت PDF به آدرس الکترونیکی ارائه شده ارسال فرمایید.... ادامه درباره دعوت به همکاری »

دعوت به همکاری

گروه مهندسی بازرگانی نوین صنعت نماینده انحصاری چندین کمپانی ژاپنی و ایتالیایی به منظور گسترش شبکه بازاریابی و فروش محصولات خود از داوطلبین خانم و آقا  در تهران دعوت به همکاری می نماید.... ادامه درباره دعوت به همکاری »

آگهی استخدام شرکت کیسون

شرکت کیسون جهت تأمین نیروی متخصص مورد نیاز خود از افراد متخصص با مشخصات ارائه شده دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان می توانند اطلاعات خود را در وب سایت آن شرکت ثبت نمایند. ... ادامه درباره آگهی استخدام شرکت کیسون »

دعوت به همکاری

یک شرکت پیمانکار EPC در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود از کارشناسان و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر دعوت به همکاری می نماید.... ادامه درباره دعوت به همکاری »

صفحات: 1  2  3  4  5  6