اخبار

انتخاب پروژه اوره و آمونیاک شهدای مرودشت به عنوان یکی از پروژه‌های برتر سال 2016

پروژه «اوره و آمونیاک شهدای مرودشت» در جایزه بین‌المللی مدیریت‌پروژه، به عنوان یکی از 4 پروژه برتر جهان انتخاب گردید. این جایزه، هر ساله توسط انجمن بين‌المللي مديريت پروژه (IPMA) برگزار... ادامه درباره انتخاب پروژه اوره و آمونیاک شهدای مرودشت به عنوان یکی از پروژه‌های برتر سال 2016 »

آغاز ثبت‌ نام از متقاضيان ساخت جايگاه‌هاي كوچك سوخت

سيدناصر سجادي، مديرعامل شركت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران از نهايي شدن جداول و ضوابط اعطاي برند جايگاه‌هاي سوخت و آغاز ثبت‌نام متقاضيان خبر داد. به گزارش پترونت، سجادی با اعلام این... ادامه درباره آغاز ثبت‌ نام از متقاضيان ساخت جايگاه‌هاي كوچك سوخت »

حمله داعش به یک نیروگاه گازی در شمال بغداد

پترونت: یک گروه از جنگجویان انتحاری به یک نیروگاه گازی در شمال عراق حمله کرده‌اند، حداقل 7 نفر را کشته‌اند و مخازن گاز را به آتش کشیده‌اند. داعش مسئولیت این حمله انتحاری را بر عهده گرفته... ادامه درباره حمله داعش به یک نیروگاه گازی در شمال بغداد »

سه تصمیم جدید برای بنزین 95

پترونت: دنیای اقتصاد در گزارشی به وضعیت قیمت بنزین در بودجه 95 پرداخته است: کمیسیون تلقیق مصوبه بنزینی مجلس را با سه تغییر جدید به صحن ارائه کرد. براساس مصوبه کمیسیون تلفیق و بودجه 95... ادامه درباره سه تصمیم جدید برای بنزین 95 »

صفحات: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11