اخبار

صادرات اولین محموله فرآورده‌های پالایشی از سکوی جبیل عربستان سعودی

پترونت: ساتورپ، که از سرمایه‌گذاری مشترک شرکت‌های سعودی آرامکو (62.5 درصد) و توتال (37.5 درصد) ایجاد شده است، انتقال اولین محموله فرآورده‌های پالایشی از پالایشگاه جبیل را آغاز کرده است. ... ادامه درباره صادرات اولین محموله فرآورده‌های پالایشی از سکوی جبیل عربستان سعودی »

همکاری کویت و کره جنوبی در حوزه انرژی

پترونت: خبرگزاری‌های محلی کویت از مذاکرات دولت این کشور با دولت کره جنوبی پیرامون همکاری‌های متقابل در حوزه انرژی و دیگر حوزه‌ها خبر داده‌اند. به گزارش پترونت به نقل از سعودی گزت ،... ادامه درباره همکاری کویت و کره جنوبی در حوزه انرژی »

افزایش بیش از 40درصدی سهم محصولات پتروشیمی ایران در خاور میانه تا سال 2020

سهم ایران در تولید محصولات پتروشیمی در خاور میانه تا پایان ششمین برنامه پنج ساله توسعه کشور به 41 درصد خواهد رسید. براساس این گزارش به نقل از صدای روسیه، این امر با اجرای تعدادی از... ادامه درباره افزایش بیش از 40درصدی سهم محصولات پتروشیمی ایران در خاور میانه تا سال 2020 »

زیار: اشتغال‌زایی ۵۰برابری صنایع تکمیلی پتروشیمی

رئیس دفتر توسعه صنایع تکمیلی شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایراناظهار داشت: زنجیره صنعت پتروشیمی از سه حلقه اصلی بالادستی، میان دستی و تکمیلی تشکیل شده که در این میان مهمترین حلقه از نظر... ادامه درباره زیار: اشتغال‌زایی ۵۰برابری صنایع تکمیلی پتروشیمی »

جزئیات راه‌اندازی 4 طرح جدید در هاب پتروشیمی ایران

طرح های توسعه‌ای پتروشیمی فجر شامل واحد تصفیه آب، واحد تفکیک هوا، توسعه واحد پساب و کوره دوگانه سوز در بندر ماهشهر به عنوان نخستین هاب پتروشیمی کشور به بهره‌برداری رسید که با راه‌اندازی... ادامه درباره جزئیات راه‌اندازی 4 طرح جدید در هاب پتروشیمی ایران »

استقبال بخش خصوصی نفت از اعمال تعرفه وارداتی بر تجهیزات

رییس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران، از طرح اعمال تعرفه وارداتی برای تجهیزات نفتی چینی که توسط وزیر پیشنهادی نفت مطرح شده است، استقبال کرد. رضا پدیدار با اشاره به اینکه... ادامه درباره استقبال بخش خصوصی نفت از اعمال تعرفه وارداتی بر تجهیزات »

خشت اول پتروشیمی کوهدشت با ١٥٠٠ میلیارد تومان اعتبار گذاشته شد

مجتمع پتروشیمی کوهدشت با ١٥٠٠ میلیارد تومان سرمایه در لرستان اجرا می‌شود و انتظار می‌رود این مجتمع خلاء موجود در استان را پر کرده، به تولید و صادرات کمک کند و باعث کاهش نرخ بیکاری در... ادامه درباره خشت اول پتروشیمی کوهدشت با ١٥٠٠ میلیارد تومان اعتبار گذاشته شد »

قیمت روز محصولات پلیمری

          ردیف نام مواد 1392/05/21 1 پلی اتیلن بندرامام020 4020 2 پلی اتیلن... ادامه درباره قیمت روز محصولات پلیمری »

پتروشیمی جم با اطلاعات کامل وارد فرابورس می شود

مدیر ناشران فرابورس با علام این که پتروشیمی جم به زودی فرا بورسی می شود، گفت: عرضه اولیه  پالایشگاه کرمانشاه نیز به زودی انجام خواهد شد و پیش بینی های این شرکت هم اکنون نزد حسابرس... ادامه درباره پتروشیمی جم با اطلاعات کامل وارد فرابورس می شود »

عملیات اجرایی طرح شرکت پتروشیمی کوهدشت آغاز شد

عملیات اجرایی طرح شرکت توسعه پتروشیمی کوهدشت، عصر چهارشنبه با حضور استاندار لرستان، فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم و جمعی از مسؤولان محلی شهرستان کوهدشت آغاز شد. ادامه درباره عملیات اجرایی طرح شرکت پتروشیمی کوهدشت آغاز شد »

بورس کالا؛ امروز میزبان ١٧ مجتمع پتروشیمی

١٧ مجتمع پتروشیمی امروز اقدام به عرضه محصولات خود در بورس کالای ایران می کنند. ادامه درباره بورس کالا؛ امروز میزبان ١٧ مجتمع پتروشیمی »

پترونت: روند توسعه صنعت پتروشیمی ایران در یک نگاه

نگاهی به صنعت پتروشیمی ایران با بهره برداری از اولین مجتمع پتروشیمی در سال 1342 درشیراز نخستین گام جهت استفاده از گاز طبیعی در تولید کود شیمیایی برداشته شد و تا سال 1356 با راه... ادامه درباره پترونت: روند توسعه صنعت پتروشیمی ایران در یک نگاه »

تکمیل زنجیره متانول در فاز سوم پتروشیمی های عسلویه

مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی اظهار داشت: فاز سوم عسلویه به عنوان قطب تولید متانول ایران به زودی و با مشارکت سرمایه گذاران داخلی و خارجی زنجیره ارزش را در این محصول استراتزیک صنعت... ادامه درباره تکمیل زنجیره متانول در فاز سوم پتروشیمی های عسلویه »

معاون وزیر نفت: پتروشیمی فجر به تولید آب و هوا رسید

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران خبر داد: مجتمع پتروشیمی فجر همین روزها به تولید اکسیژن، نیتروژن مایع، هوا و آب دسترسی پیدا می‌کند. ادامه درباره معاون وزیر نفت: پتروشیمی فجر به تولید آب و هوا رسید »

پترونت: افزایش سرمایه‌گذاری عربستان در بخش پتروشیمی

پترونت: شرکت‌های پتروشیمی کشور عربستان سعودی با توجه به افزایش فعالیت صنایع پتروشیمی آمریکا و نیز کمبود گاز طبیعی در داخل، اجرای طرح‌های توسعه‌ی گسترده‌ای را در دستور کار خود قرار... ادامه درباره پترونت: افزایش سرمایه‌گذاری عربستان در بخش پتروشیمی »

با هدف پرهیز از خام فروشی: صنایع تکمیلی پتروشیمی گسترش می یابد

مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: در برنامه ششم توسعه صنعت پتروشیمی برنامه ریزی های گسترده ای برای توسعه صنایع تکمیلی تدوین شده است. ادامه درباره با هدف پرهیز از خام فروشی: صنایع تکمیلی پتروشیمی گسترش می یابد »

معاون وزیر نفت اعلام کرد: در تولید محصولات پتروشیمی کاهش نداشته‌ایم

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران با اعلام این خبر که تولید هیچ کدام از محصولات پتروشیمی کاهش پیدا نکرده است گفت: البته هر واحد نیاز به تعمیر دارد که برای آن هنگام نیز معمولا... ادامه درباره معاون وزیر نفت اعلام کرد: در تولید محصولات پتروشیمی کاهش نداشته‌ایم »

تا پایان برنامه پنجم توسعه: ایران در تولید کاتالیست های پتروشیمی خودکفا می شود

رئیس گروه پژوهش های کاتالیستی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی گفت: تا پایان برنامه پنجم توسعه دانش فنی بیش از ١٠٠ کاتالیست در صنعت پتروشیمی به طور کامل بومی سازی خواهد شد. ادامه درباره تا پایان برنامه پنجم توسعه: ایران در تولید کاتالیست های پتروشیمی خودکفا می شود »

صفحات: 1  2  3  4  5  6