اخبار

انتخاب پروژه اوره و آمونیاک شهدای مرودشت به عنوان یکی از پروژه‌های برتر سال 2016

پروژه «اوره و آمونیاک شهدای مرودشت» در جایزه بین‌المللی مدیریت‌پروژه، به عنوان یکی از 4 پروژه برتر جهان انتخاب گردید. این جایزه، هر ساله توسط انجمن بين‌المللي مديريت پروژه (IPMA) برگزار... ادامه درباره انتخاب پروژه اوره و آمونیاک شهدای مرودشت به عنوان یکی از پروژه‌های برتر سال 2016 »

حمله داعش به یک نیروگاه گازی در شمال بغداد

پترونت: یک گروه از جنگجویان انتحاری به یک نیروگاه گازی در شمال عراق حمله کرده‌اند، حداقل 7 نفر را کشته‌اند و مخازن گاز را به آتش کشیده‌اند. داعش مسئولیت این حمله انتحاری را بر عهده گرفته... ادامه درباره حمله داعش به یک نیروگاه گازی در شمال بغداد »

‌کاهش 50 درصدی مازاد عرضه نفت درپی توافق تولیدکنندگان اوپک و غیراوپک

پترونت: الکسی تکسلر معاون وزیر انرژی روسیه گفته است که توافق بین‌المللی برسر ثابت نگه‌داشتن میزان تولید نفت در سال 2016، مازاد عرضه به بازار را تا 50 درصد کاهش خواهد داد. به گزارش... ادامه درباره ‌کاهش 50 درصدی مازاد عرضه نفت درپی توافق تولیدکنندگان اوپک و غیراوپک »

افزایش صادرات نفت عراق و عربستان به هند

پترونت: واردات نفت هند از عراق و عربستان سعودی در ماه گذشته به بالاترین میزان طی یک دهه رسید. عراق و عربستان سعودی بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های اوپک محسوب می‌شوند. صادرات نفت این دو کشور به... ادامه درباره افزایش صادرات نفت عراق و عربستان به هند »

اتحادیه اروپا به‌دنبال کاهش وابستگی به گاز روسیه

پترونت: مقامات اتحادیه اروپا که درپی ایجاد یک بازار انرژی درون اروپا و کاهش وابستگی به گاز وارداتی از روسیه هستند، روز گذشته (سه‌شنبه)، طرحی را برای نظارت بر قراردادهای انرژی اعضای این... ادامه درباره اتحادیه اروپا به‌دنبال کاهش وابستگی به گاز روسیه »

روسیه توپ کاهش تولید نفت را به زمین ایران و عربستان انداخت

یک مقام ارشد وزارت امور خارجه روسیه گفت، مسکو تمایل دارد شاهد بهبود روابط ایران و عربستان باشد، زیرا در مقطع زمانی فعلی باید اقدامی مشترک برای تاثیرگذاری بر قیمت جهانی نفت انجام گیرد. ... ادامه درباره روسیه توپ کاهش تولید نفت را به زمین ایران و عربستان انداخت »

صفحات: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11