اخبار

آمادگی عربستان و روسیه برای کاهش تولید نفت

پترونت: درپی کاهش سریع قیمت‌های جهانی نفت خام، روسیه و عربستان سعودی اخیراً نسبت به کاهش احتمالی سطح تولید در راستای بازگرداندن تعادل به بازار نفت، ابراز تمایل کرده‌اند. به گزارش... ادامه درباره آمادگی عربستان و روسیه برای کاهش تولید نفت »

افزایش تولید نفت ایالات متحده در سال 2015

پترونت: بر اساس داده‌های منتشر شده توسط آژانس بین‌المللی انرژی، تولید نفت خام ایالات متحده در ماه نوامبر سال 2015 به 9.32 میلیون بشکه در روز رسیده که حاکی از کاهش حدود یک درصدی نسبت به... ادامه درباره افزایش تولید نفت ایالات متحده در سال 2015 »

کاهش تولید نفت اوپک در ماه سپتامبر

تولید نفت اوپک در ماه سپتامبر در حدود ٦٠ هزار بشکه در روز به نسبت ماه گذشته کاهش داشت و به ٣١ میلیون و ٢٠٠ هزار بشکه در روز رسید. به گزارش پترونت به نقل از پلاتس، عربستان با کاهش... ادامه درباره کاهش تولید نفت اوپک در ماه سپتامبر »

کاهش سطح تولید نفت خام لیبی

پترونت: بنا به گفته یک مقام رسمی دولت لیبی، سطح تولید نفت خام در این کشور کاهش یافته و به 300 هزار بشکه در روز رسیده که کمتر از یک‌چهارم سطح تولید لیبی در سال 2011، است. به گزارش... ادامه درباره کاهش سطح تولید نفت خام لیبی »

تأثیرگذاری سیاست نفتی عربستان در حفظ سهم خود از بازار

پترونت: بنا به بررسی‌های آژانس بین‌المللی انرژی، عربستان سعودی بزرگ‌ترین صادرکننده نفت اوپک، توانسته است سهم خود از بازارهای جهانی نفت را با افزایش عرضه بدست آورد. به گزارش پترونت به... ادامه درباره تأثیرگذاری سیاست نفتی عربستان در حفظ سهم خود از بازار »