اخبار

کاهش سطح تولید نفت خام لیبی

پترونت: بنا به گفته یک مقام رسمی دولت لیبی، سطح تولید نفت خام در این کشور کاهش یافته و به 300 هزار بشکه در روز رسیده که کمتر از یک‌چهارم سطح تولید لیبی در سال 2011، است. به گزارش... ادامه درباره کاهش سطح تولید نفت خام لیبی »

اعلام‌آمادگی روسیه برای همکاری با تولیدکنندگان اوپک و غیراوپک

پترونت: الکساندر نواک وزیر انرژی روسیه گفته است که در صورتی‌که نشستی با حضور اعضای اوپک و کشورهای غیراوپک، به‌منظور کمک به افزایش قیمت جهانی نفت برگزار شود، دولت روسیه آمادگی دارد که در... ادامه درباره اعلام‌آمادگی روسیه برای همکاری با تولیدکنندگان اوپک و غیراوپک »

تأثیرگذاری سیاست نفتی عربستان در حفظ سهم خود از بازار

پترونت: بنا به بررسی‌های آژانس بین‌المللی انرژی، عربستان سعودی بزرگ‌ترین صادرکننده نفت اوپک، توانسته است سهم خود از بازارهای جهانی نفت را با افزایش عرضه بدست آورد. به گزارش پترونت به... ادامه درباره تأثیرگذاری سیاست نفتی عربستان در حفظ سهم خود از بازار »

لیبی به‌دنبال ازسرگیری صادرات نفت از پایانه‌های شرقی

پترونت: رئیس جدید شرکت ملی نفت لیبی در منطقه شرقی کشورگفته است که ازسرگیری صادرات نفت از بزرگ‌ترین پایانه‌های شرقی این کشور و نیز افزایش تولید نفت خام را در دستور کار خود قرار داده است. ... ادامه درباره لیبی به‌دنبال ازسرگیری صادرات نفت از پایانه‌های شرقی »

تولید روزانه ٥٠٠ هزار بشکه میعانات گازی در مجتمع پارس جنوبی

شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی روزانه ٥٠٠ هزار بشکه میعانات گازی تولید می کند. به گزارش پترونت، مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی در جلسه‌ ارزیابی نظام پیشنهادهای این مجتمع گفت: ارزش مخزن... ادامه درباره تولید روزانه ٥٠٠ هزار بشکه میعانات گازی در مجتمع پارس جنوبی »

ایران ٣ ماه پس از لغو تحریمها به سوئیفت می پیوندد

وزیر صنعت، معدن و تجارت ذخایر ارزی گفت: پیش بینی می شود سه ماه پس از لغو تحریمها علیه ایران، این کشور دوباره به جامعه جهانی ارتباطات مالی بین بانکی (سوئیفت) متصل شود. به گزارش... ادامه درباره ایران ٣ ماه پس از لغو تحریمها به سوئیفت می پیوندد »

ایران می تواند ٥ تا ١٠ سال آینده به اروپا ال ان جی صادر کند

معاون وزیر نفت ایران در امور بین الملل و بازرگانی از توان ایران برای صدور محموله های الی ان جی به قاره اروپا ظرف پنج تا ١٠ سال آینده خبر داد. به گزارش پترونت، شبکه خبری ... ادامه درباره ایران می تواند ٥ تا ١٠ سال آینده به اروپا ال ان جی صادر کند »

کناره‌گیری شرکت استات‌اویل از پروژه ترنس آدریاتیک

پترونت: رونق عبدالله‌یف رئیس شرکت دولتی نفت آذربایجان(سوکار)، گفته است که شرکت نروژی استات‌اویل به‌دنبال فروش سهم 20 درصدی خود از پروژه خط‌لوله گاز ترنس آدریاتیک(تاپ)، است. به گزارش... ادامه درباره کناره‌گیری شرکت استات‌اویل از پروژه ترنس آدریاتیک »

صفحات: 1  2