اخبار

آمادگی عربستان و روسیه برای کاهش تولید نفت

پترونت: درپی کاهش سریع قیمت‌های جهانی نفت خام، روسیه و عربستان سعودی اخیراً نسبت به کاهش احتمالی سطح تولید در راستای بازگرداندن تعادل به بازار نفت، ابراز تمایل کرده‌اند. به گزارش... ادامه درباره آمادگی عربستان و روسیه برای کاهش تولید نفت »

افزایش تولید نفت ایالات متحده در سال 2015

پترونت: بر اساس داده‌های منتشر شده توسط آژانس بین‌المللی انرژی، تولید نفت خام ایالات متحده در ماه نوامبر سال 2015 به 9.32 میلیون بشکه در روز رسیده که حاکی از کاهش حدود یک درصدی نسبت به... ادامه درباره افزایش تولید نفت ایالات متحده در سال 2015 »

لغو تخفیف گازی روسیه به ترکیه

پترونت: به‌دنبال افزایش تنش‌های دیپلماتیک بین دولت‌های روسیه و ترکیه، شرکت‌ گازپروم روسیه ارائه تخفیف گازی به مشتریان خود در ترکیه را متوقف کرده است. به گزارش پترونت به نقل از... ادامه درباره لغو تخفیف گازی روسیه به ترکیه »

استقبال گازپروم روسیه از قراردادهای جدید نفتی ایران

یک مقام شرکت گازپروم روسیه گفت: شکل جدید قراردادهای نفتی ایران نسخه جدیدی از چشم انداز سرمایه گذاری در بخش انرژی این کشور را ارائه کرده است.   به گزارش پترونت به نقل از پرس تی... ادامه درباره استقبال گازپروم روسیه از قراردادهای جدید نفتی ایران »

انگلستان مجوز اکتشاف بیشتر گاز شیل را صادر کرد

دولت انگلستان برای اکتشاف نفت و گاز در قلمرو این کشور، ١٣٢ مجوز جدید صادر کرد . به گزارش پترونت به نقل از رویترز، برای نخستین بار در هفت سال گذشته، دولت انگلستان ١٣٢ مجوز جدید برای... ادامه درباره انگلستان مجوز اکتشاف بیشتر گاز شیل را صادر کرد »

توقف مذاکرات گازی مصر با رژیم صهیونیستی

دولت مصر  اعلام کرد در پی شکایت گازی رژیم صهیونیستی و حکم 2 میلیارد دلاری علیه این کشور، مذاکرات صادرات گاز به این رژیم را متوقف کرده است. به گزارش پترونت به نقل از راشاتودی،... ادامه درباره توقف مذاکرات گازی مصر با رژیم صهیونیستی »

آمادگی روسیه برای افزایش عرضه ال‌ان‌جی

پترونت: الکساندر نواک وزیر انرژی روسیه عنوان کرده است که «روسیه به‌عنوان یکی از بازیگران اصلی بازار گاز، آمادگی دارد تا عرضه گاز طبیعی مایع‌(ال‌ان‌جی)، را افزایش دهد، چراکه یکی از... ادامه درباره آمادگی روسیه برای افزایش عرضه ال‌ان‌جی »

گازپروم روسیه به‌دنبال عرضه ال‌ان‌جی به پاکستان

پترونت: خبرگزاری تاس روسیه به نقل از مقامات این کشور اعلام کرده است که شرکت گازپروم خواهان ورود به بازار پاکستان و عرضه گاز طبیعی مایع(ال‌ان‌جی)، به این کشور است و تحقق این امر، بازده... ادامه درباره گازپروم روسیه به‌دنبال عرضه ال‌ان‌جی به پاکستان »

رشد 8 درصدی صادرات نفت ایران به ترکیه در 8 ماهه 2015

واردات نفت ترکیه از ایران در 8 ماهه نخست سال جاری میلادی 8 درصد افزایش یافت و به 111 هزار بشکه در روز رسید. به گزارش پترونت، پایگاه خبری کمیسیون اروپا(یورو استات) اعلام کرد ترکیه در 8... ادامه درباره رشد 8 درصدی صادرات نفت ایران به ترکیه در 8 ماهه 2015 »

کاهش تولید نفت اوپک در ماه سپتامبر

تولید نفت اوپک در ماه سپتامبر در حدود ٦٠ هزار بشکه در روز به نسبت ماه گذشته کاهش داشت و به ٣١ میلیون و ٢٠٠ هزار بشکه در روز رسید. به گزارش پترونت به نقل از پلاتس، عربستان با کاهش... ادامه درباره کاهش تولید نفت اوپک در ماه سپتامبر »

قزاقستان به‌دنبال صادرات گاز به اوکراین

پترونت: وزیر انرژی اوکراین از تمایل قزاقستان برای صادرات نفت، گاز و اورانیوم به اوکراین از طریق خط‌آهن قفقاز جنوبی خبر داده است. به گزارش پترونت به نقل از اینترفاکس، ولادیمیر دمچیشین... ادامه درباره قزاقستان به‌دنبال صادرات گاز به اوکراین »

صفحات: 1  2