پایگاه خبر

کشف گاز در مصر توسط شرکت بریتیش پترولیوم

پترونت: شرکت بریتیش پترولیوم اعلام کرده است که طی عملیات حفاری در عمق آب‌های دلتای نیل شرقی به یک کشف گازی چشم‌گیر دست یافته است.   به گزارش پترونت به نقل از یو پی ‌آی ، شاخه... ادامه درباره کشف گاز در مصر توسط شرکت بریتیش پترولیوم »

پترونت: کشف گاز طبیعی در پاکستان

پترونت: شرکت اتریشی او ام وی روز پنجشنبه اعلام کرد که هنگام حفاری در بخشی از استان سند پاکستان به وجود گاز در این ناحیه پی برده است.   به گزارش پترونت به نقل از یو پی آی،... ادامه درباره پترونت: کشف گاز طبیعی در پاکستان »

بانک اطلاعات مقالات مهندسی نفت و گاز در مناطق نفت خیز جنوب راه اندازی شد

بانک اطلاعات مقالات تمام متن با موضوع مهندسی نفت و گاز (SOP ) با 60 هزار مقاله در پایگاه داده ها و کتابخانه های شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب راه اندازی شد. با ثبت این میزان مقاله که مربوط... ادامه درباره بانک اطلاعات مقالات مهندسی نفت و گاز در مناطق نفت خیز جنوب راه اندازی شد »

پترونت: خنثی سازی تحریم‌ها با سلاح افزایش تولید نفت

پترونت: بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت جدید ایران گفته است که تولید نفت باید از 4 میلیون بشکه در روز پیشی گیرد تا ایران قدرت چانه‌زنی خود را در مجامع بین‌المللی و اوپک افزایش دهد و... ادامه درباره پترونت: خنثی سازی تحریم‌ها با سلاح افزایش تولید نفت »

پترونت: کاهش صادرات نفت عربستان و عراق در ماه ژوئن

  پترونت: براساس گزارش های رسمی، صادرات نفت عربستان؛ بزرگترین صادرکننده نفت در جهان، در ماه ژوئن افت داشته است. همچنین صادرات نفت عراق، کویت و نیجریه؛ سه کشور عضو اوپک نیز در این... ادامه درباره پترونت: کاهش صادرات نفت عربستان و عراق در ماه ژوئن »

مروری بر آخرین وضعیت پروژه های سرمایه ای دریای خزر در حوزه عملیات اکتشاف

مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران در گزارشی، به بررسی آخرین وضعیت طرح ها و پروژه های سرمایه‌ای در دست اقدام این شرکت در زمینه عملیات اکتشاف و پشتیبانی آن در حوزه دریای خزر... ادامه درباره مروری بر آخرین وضعیت پروژه های سرمایه ای دریای خزر در حوزه عملیات اکتشاف »

پترونت: بمب‌گذاری در خط لوله انتقال نفت عراق- ترکیه

پترونت: بمب‌گذاری در خط لوله انتقال نفت کرکوک به بندر جیهان، انتقال نفت از شمال عراق به ترکیه را متوقف ساخته است. به گزارش پترونت به نقل از رویترز، این انفجار در روز جمعه در 60... ادامه درباره پترونت: بمب‌گذاری در خط لوله انتقال نفت عراق- ترکیه »

پیشرفت 65 درصدی عملیات حفاری در طرح توسعه میدان آزادگان شمالی

کارشناس حفاری طرح توسعه میدان نفتی آزادگان شمالی در شرکت متن، از پیشرفت 65 درصدی عملیات حفاری در فاز اول این طرح توسعه خبر داد و گفت: تا پایان تیرماه سال جاری، بیش از 166 کیلومتر حفاری... ادامه درباره پیشرفت 65 درصدی عملیات حفاری در طرح توسعه میدان آزادگان شمالی »

یک دکل دیگر به پروژه توسعه فاز 19افزوده می شود

مدیر عملیات حفاری شرکت پتروپارس با اعلام این که عملیات حفاری پنج حلقه چاه فاز 19 میدان گازی پارس جنوبی تا پایان پاییز امسال به اتمام می رسد از اضافه شدن یک دکل دیگر به پروژه توسعه فاز 19... ادامه درباره یک دکل دیگر به پروژه توسعه فاز 19افزوده می شود »

قلعه بانی: ارزش ١٨٦٠ میلیارد دلاری اکتشاف های هیدروکربوری ایران

معاون وزیر نفت میزان اکتشاف های نفت ایران را در چند سال گذشته حدود ١٨,٦ میلیارد بشکه نفت اعلام و تصریح کرد: این میزان اکتشاف معادل ١٨٦٠ میلیارد دلار تخمین زده می شود.  احمد قلعه... ادامه درباره قلعه بانی: ارزش ١٨٦٠ میلیارد دلاری اکتشاف های هیدروکربوری ایران »

پترونت: سرمایه‌گذاری یک شرکت چینی در میدان نفتی قرنه غربی

پترونت: بنا به گفته یک منابع آگاه، پتروچاینا بزرگ‌ترین شرکت حوزه انرژی چین، به‌منظور توسعه میدان نفتی قرنه غربی در عراق به شرکت اکسون موبیل ملحق خواهد شد. همچنین گفتگوهایی میان این شرکت... ادامه درباره پترونت: سرمایه‌گذاری یک شرکت چینی در میدان نفتی قرنه غربی »

پترونت: آغاز به کار چینی ها در فاز دوم توسعه هلفایا

پترونت: بزرگ‌ترین شرکت نفتی چین ساخت فاز بعدی برجسته‌ترین پروژه‌ نفتی خود در عراق را آغاز کرده است و خود را برای کاهش واردات از ایران آماده می‌کند. ادامه درباره پترونت: آغاز به کار چینی ها در فاز دوم توسعه هلفایا »

قرارداد ساخت چهار دستگاه حفاری خشکی 2000 HP امضا شد

قرارداد ساخت چهار دستگاه حفاری خشکی با قدرت 2000 اسب بخار میان شرکت ملی حفاری ایران، جهاد دانشگاهی علم و صنعت و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب امضا شد. ادامه درباره قرارداد ساخت چهار دستگاه حفاری خشکی 2000 HP امضا شد »

صفحات: 1  2  3  4