پایگاه خبر

اعزام پیاده‌نظام بریتانیا برای حفاظت از میادین نفتی لیبی

پترونت: بنا به گزارش رسانه‌های بریتانیایی، نیروهای ویژه بریتانیا به‌منظور فراهم‌کردن شرایط حضور 1 هزار نیروی زمینی این کشور در لیبی جهت ممانعت از پیش‌روی داعش در نواحی حاشیه دریای... ادامه درباره اعزام پیاده‌نظام بریتانیا برای حفاظت از میادین نفتی لیبی »

افزایش 17 درصدی صادرات نفت عراق در ماه ژانویه

پترونت: بنا به گفته منابع آگاه، دولت عراق در نظر دارد صادارت نفت خام از پایانه‌های جنوبی خود در بصره را در ماه ژانویه تا 3.4 میلیون بشکه در روز افزایش دهد که حاکی از افزایش 17.2 درصدی... ادامه درباره افزایش 17 درصدی صادرات نفت عراق در ماه ژانویه »

کاهش واردات نفت کشورهای آسیایی از ایران در ماه اکتبر

پترونت: واردات نفت خام کشورهای آسیایی از ایران در ماه اکتبر به پایین‌ترین سطح در دو سال اخیر رسیده است. به گزارش پترونت به نقل از رویترز ، واردات نفت چهار مشتری بزرگ ایران- چین، هند،... ادامه درباره کاهش واردات نفت کشورهای آسیایی از ایران در ماه اکتبر »

کاهش 20 درصدی سرمایه‌گذاری جهانی در بخش بالادستی در سال جاری

پترونت: الدار ساتر مدیرعامل شرکت استات‌اویل گفته است که برآورد می‌شود، سرمایه‌گذاری جهانی در بخش بالادستی صنعت نفت و گاز در سال جاری، 20 درصد کاهش داشته باشد. وی ضمن اشاره به نقش... ادامه درباره کاهش 20 درصدی سرمایه‌گذاری جهانی در بخش بالادستی در سال جاری »

افزایش احتمالی تولید نفت عراق در سال آتی

پترونت: احتمال آن می‌رود که سطح تولید نفت خام عراق در سال آتی، افزایش یابد. در واقع، رقابت تولیدکنندگان اوپک و غیراوپک برای دستیابی به سهم بیشتری از بازار تشدید شده و این امر، دولت عراق... ادامه درباره افزایش احتمالی تولید نفت عراق در سال آتی »

آمادگی دلالان نفتی برای کاهش قیمت در مارس 2016

پترونت: دلالان نفتی خود را دور جدید کاهش قیمت که بنا به داده‌های بازار در ماه مارس سال آتی رخ خواهد داد، آماده می‌کنند. در واقع، فصل زمستان برخلاف معمول گرم خواهد بود و سبب کاهش تقاضا... ادامه درباره آمادگی دلالان نفتی برای کاهش قیمت در مارس 2016 »

کاهش تولید نفت عمان در ماه اکتبر

پترونت: سطح تولید نفت خام و میعانات عمان در ماه اکتبر سال جاری به 29.95 میلیون بشکه رسیده که حاکی از کاهش 2.41 درصدی تولید این کشور نسبت به ماه پیش از آن است. به گزارش پترونت به نقل... ادامه درباره کاهش تولید نفت عمان در ماه اکتبر »

عراق به مصر و اردن گاز صادر می‌کند

پترونت: طارق الملا وزیر نفت مصر گفته است که دولت این کشور تفاهم‌نامه‌ای را به‌منظور واردات نفت خام و گاز طبیعی از عراق، به‌امضا رسانده است. به گزارش پترونت به نقل از رویترز ، بر اساس... ادامه درباره عراق به مصر و اردن گاز صادر می‌کند »

امضای قرارداد گازی بین مصر و شرکت انی ایتالیا

پترونت: دولت مصر روز گذشته (پنج‌شنبه)، پنج قرارداد استخراج نفت و گاز با ارزشی بالغ‌بر 2.2 میلیارد دلار را با شرکت انی ایتالیا به‌امضا رسانده است. به گزارش پترونت به نقل از اهرام... ادامه درباره امضای قرارداد گازی بین مصر و شرکت انی ایتالیا »

صفحات: 1  2  3