پایگاه خبر

انتخاب پروژه اوره و آمونیاک شهدای مرودشت به عنوان یکی از پروژه‌های برتر سال 2016

پروژه «اوره و آمونیاک شهدای مرودشت» در جایزه بین‌المللی مدیریت‌پروژه، به عنوان یکی از 4 پروژه برتر جهان انتخاب گردید. این جایزه، هر ساله توسط انجمن بين‌المللي مديريت پروژه (IPMA) برگزار... ادامه درباره انتخاب پروژه اوره و آمونیاک شهدای مرودشت به عنوان یکی از پروژه‌های برتر سال 2016 »

حمله داعش به یک نیروگاه گازی در شمال بغداد

پترونت: یک گروه از جنگجویان انتحاری به یک نیروگاه گازی در شمال عراق حمله کرده‌اند، حداقل 7 نفر را کشته‌اند و مخازن گاز را به آتش کشیده‌اند. داعش مسئولیت این حمله انتحاری را بر عهده گرفته... ادامه درباره حمله داعش به یک نیروگاه گازی در شمال بغداد »

‌کاهش 50 درصدی مازاد عرضه نفت درپی توافق تولیدکنندگان اوپک و غیراوپک

پترونت: الکسی تکسلر معاون وزیر انرژی روسیه گفته است که توافق بین‌المللی برسر ثابت نگه‌داشتن میزان تولید نفت در سال 2016، مازاد عرضه به بازار را تا 50 درصد کاهش خواهد داد. به گزارش... ادامه درباره ‌کاهش 50 درصدی مازاد عرضه نفت درپی توافق تولیدکنندگان اوپک و غیراوپک »

افزایش صادرات نفت عراق و عربستان به هند

پترونت: واردات نفت هند از عراق و عربستان سعودی در ماه گذشته به بالاترین میزان طی یک دهه رسید. عراق و عربستان سعودی بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های اوپک محسوب می‌شوند. صادرات نفت این دو کشور به... ادامه درباره افزایش صادرات نفت عراق و عربستان به هند »

صفحات: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11