پایگاه خبر

پنجمین شماره مجله دیپلماسی انرژی منتشر شد

شماره پنجم مجله دیپلماسی انرژی منتشر و روانه بازار مطبوعات و نشریات کشور شد. این مجله، تنها مجله‌ای است که به‌صورت تخصصی حوزه دیپلماسی انرژی را پوشش می‌دهد. دومین شماره نشریه دیپلماسی... ادامه درباره پنجمین شماره مجله دیپلماسی انرژی منتشر شد »

اعزام پیاده‌نظام بریتانیا برای حفاظت از میادین نفتی لیبی

پترونت: بنا به گزارش رسانه‌های بریتانیایی، نیروهای ویژه بریتانیا به‌منظور فراهم‌کردن شرایط حضور 1 هزار نیروی زمینی این کشور در لیبی جهت ممانعت از پیش‌روی داعش در نواحی حاشیه دریای... ادامه درباره اعزام پیاده‌نظام بریتانیا برای حفاظت از میادین نفتی لیبی »

کاهش ۲۵ درصدی واردات نفت هند از ایران در سال ۲۰۱۵

واردات نفت هند از ایران در سال ۲۰۱۵ حدود یک چهارم کاهش یافت و به ۲۰۸ هزار و ۳۰۰ بشکه در روز رسید. به گزارش رویترز، در حالی که پالایشگاه های هندی خرید نفت از ایران را در اوایل سال جاری... ادامه درباره کاهش ۲۵ درصدی واردات نفت هند از ایران در سال ۲۰۱۵ »

انفجار خط لوله انتقال گاز مصر به اردن

 شاخه مصری گروه تروریستی داعش خط لوله انتقال گاز طبیعی مصر به اردن را در شمال سینا منفجر کرد. به گزارش پایگاه روزنامه 'العهد' منابع امنیتی مصر اعلام کردند که این خط لوله پنجشنبه... ادامه درباره انفجار خط لوله انتقال گاز مصر به اردن »

قیمت جهانی نفت افزایش یافت

قیمت جهانی نفت در بازار معاملات آتی روز جمعه با افزایش روبرو شد. به گزارش  پایگاه خبری «رویترز»، با اعمال سیاست‌های پولی بانک مرکزی چین در جهت تقویت پول این کشور،  قیمت... ادامه درباره قیمت جهانی نفت افزایش یافت »

صفحات: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11