پایگاه خبر

افزایش واردات نفت خام چین در ماه اکتبر

پترونت: مقامات نفتی چین اعلام کرده‌اند که تقاضای نفت این کشور در ماه اکتبر پس از کاهشی که در ماه قبل از سر گذرانده بود، در مقایسه با سال 2012 به میزان اندکی رشد داشته است. به نظر می‌رسد... ادامه درباره افزایش واردات نفت خام چین در ماه اکتبر »

صادرات اولین محموله فرآورده‌های پالایشی از سکوی جبیل عربستان سعودی

پترونت: ساتورپ، که از سرمایه‌گذاری مشترک شرکت‌های سعودی آرامکو (62.5 درصد) و توتال (37.5 درصد) ایجاد شده است، انتقال اولین محموله فرآورده‌های پالایشی از پالایشگاه جبیل را آغاز کرده است. ... ادامه درباره صادرات اولین محموله فرآورده‌های پالایشی از سکوی جبیل عربستان سعودی »

چراغ سبز مجلس به دولت برای واردات بنزین/ احتمال تهاتر نفت سنگین با بنزین سوپر

همزمان با پیشی گرفتن مصرف از تولید بنزین، تصمیم دولت برای تثبیت قیمت این فرآورده نفتی و چراغ سبز وزارت نفت برای واردات بنزین، احتمال تهاتر نفت سنگین ایران با بنزین سوپر پالایشگاه‌های... ادامه درباره چراغ سبز مجلس به دولت برای واردات بنزین/ احتمال تهاتر نفت سنگین با بنزین سوپر »

سهمیه بنزین شهریورماه تغییر نمی کند/ زمان واریز نخستین سهمیه دولت یازدهم

علی ربیعی عنوان کرد:‌ در شهریورماه جاری نیز همچون ماه های قبل، ۳۰۰ لیتر سهمیه بنزین با نرخ آزاد ۷۰۰ تومان در کارت های سوخت خودروها واریز خواهد شد که با پایان سهیمه ۴۰۰ تومانی قابل... ادامه درباره سهمیه بنزین شهریورماه تغییر نمی کند/ زمان واریز نخستین سهمیه دولت یازدهم »

تولید بنزین یورو 4 از کجا جرقه زد؟

در سال 86 گامی در جهت تولید بنزین یورو 4 برداشته و پالایشگاهی نیز برای ساخت بنزینی در سطح جهانی به دلیل هشدار های سازمان حمایت از محیط زیست در نظر گرفته شد. رئیس اتحادیه جایگاه داران... ادامه درباره تولید بنزین یورو 4 از کجا جرقه زد؟ »

۱۴۰ میلیون مترمکعب در روز، افزایش ظرفیت پالایش گاز در شرایط تحریم

ظرفیت پالایش گاز کشور از ۳۸۳ میلیون متر مکعب در روز در سال ۱۳۸۳ به ۵۲۰ میلیون متر مکعب رسیده است که با وارد مدار شدن پالایشگاه های طرح توسعه فازهای ۱۲، ۱۵-۱۶ و ۱۷-۱۸ میدان پارس جنوبی (با هدف تولید... ادامه درباره ۱۴۰ میلیون مترمکعب در روز، افزایش ظرفیت پالایش گاز در شرایط تحریم »

راه اندازی مرکز دیسپچینگ سوخت کشور/پایش لحظه‌ای توزیع سوخت کشور از چهارشنبه

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، از راه اندازی مرکز دیسپچینگ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با هدف کنترل آنلاین و سراسری توزیع سوخت در کشور خبر داد. ادامه درباره راه اندازی مرکز دیسپچینگ سوخت کشور/پایش لحظه‌ای توزیع سوخت کشور از چهارشنبه »

ورود مراجع قضایی به پرونده سوءاستفاده از کارت‌های سوخت/مشکل از سامانه نیست

یک مقام مسئول در صنعت نفت وجود ایراد در سامانه هوشمند سوخت را رد کرد و در خصوص بازیابی و سوء استفاده میلیاردی ۱۳ جایگاه از کارت‌های باطل شده سهمیه‌بندی گفت: اگر ایراد از سامانه بوده چرا این گروه از... ادامه درباره ورود مراجع قضایی به پرونده سوءاستفاده از کارت‌های سوخت/مشکل از سامانه نیست »

تاخیر یکساله در راه‌اندازی بزرگترین پالایشگاه کشور

در حالی که قرار بود بزرگترین پالایشگاه در حال ساخت کشور خرداد ماه امسال به بهره‌برداری برسد وزیر نفت از راه‌اندازی این طرح ملی در ابتدای سال 1393 خبر داد. ادامه درباره تاخیر یکساله در راه‌اندازی بزرگترین پالایشگاه کشور »

صفحات: 1  2  3  4  5  6