پایگاه خبر

احتمال کاهش تولید نفت اوپک در سال 2014 به دلیل افزایش عرضه

پترونت: بنا به پیش‌بینی موسسه سیتی‌گروپ، ممکن است اوپک مجبور شود به دلیل افزایش عرضه تولیدکنندگان غیرعضو در این سازمان نظیر ایالات متحده، کانادا، قزاقستان و برزیل، خروجی نفت خود در سال... ادامه درباره احتمال کاهش تولید نفت اوپک در سال 2014 به دلیل افزایش عرضه »

افت صادرات نفت اوپک در ماه سپتامبر به کمترین میزان در دو سال اخیر

پترونت: علی‌رغم افزایش تولید نفت عربستان سعودی، صادرات نفت اوپک در ماه سپتامبر به دلیل کار بر روی پایانه‌های صادراتی اصلی عراق، به کمترین سطح در حدود دو سال اخیر رسیده است. به گزارش... ادامه درباره افت صادرات نفت اوپک در ماه سپتامبر به کمترین میزان در دو سال اخیر »

همکاری کویت و کره جنوبی در حوزه انرژی

پترونت: خبرگزاری‌های محلی کویت از مذاکرات دولت این کشور با دولت کره جنوبی پیرامون همکاری‌های متقابل در حوزه انرژی و دیگر حوزه‌ها خبر داده‌اند. به گزارش پترونت به نقل از سعودی گزت ،... ادامه درباره همکاری کویت و کره جنوبی در حوزه انرژی »

کاهش صادرات نفت عراق

پترونت: طبق گفته‌های منابع آگاه صنعتی و داده‌های کشتیرانی، صادرات نفت عراق از بنادر جنوبی در ماه سپتامبر کاهش یافته است و احتمالا تا اواسط اکتبر این کاهش عرضه به دلیل کارهای تعمیراتی... ادامه درباره کاهش صادرات نفت عراق »

تولید نفت کویت به 4 میلیون بشکه در روز خواهد رسید

پترونت: مصطفی الشمالی معاون نخست وزیر و وزیر نفت کویت اعلام کرده است کویت بر آن است که مطابق برنامه های استراتژیک بلند مدت خود تولید نفت را تا 4 میلیون بشکه در روز تا سال 2020 افزایش... ادامه درباره تولید نفت کویت به 4 میلیون بشکه در روز خواهد رسید »

نخستین شماره ماهنامه پترونت منتشر شد

  نخستین شماره ماهنامه الکترونیکی پترونت منتشر شد. در این شماره می‌خوانید: مسئله انرژی و بلوک‌بندی‌های نوظهور در قرن بیست و یکم ژئوپلتیک خطوط لوله گاز: ایران،... ادامه درباره نخستین شماره ماهنامه پترونت منتشر شد »

پترونت: کاهش صادرات نفت خام عراق در ماه آتی میلادی و احتمال افزایش بیشتر قیمت نفت

پترونت: با توجه به برنامه بارگیری، عراق در ماه سپتامبر صادرات نفت خام سبک خود از بصره را به کمترین میزان در 20 ماه اخیر کاهش خواهد داد.   به گزارش پترونت به نقل از بلومبرگ،... ادامه درباره پترونت: کاهش صادرات نفت خام عراق در ماه آتی میلادی و احتمال افزایش بیشتر قیمت نفت »

آغاز فصل تازه دیپلماسی انرژی؛ افزایش شانس ایران برای احراز دبیرکلی اوپک گازی

شخصیت بین المللی و تجربه بیژن زنگنه به عنوان وزیر نفت می تواند بار دیگر ایران را در موقعیت احراز پست دبیر کلی مجمع کشورهای صادرکننده گاز قرار دهد. بیژن زنگنه از جمله شخصیت های شناخته... ادامه درباره آغاز فصل تازه دیپلماسی انرژی؛ افزایش شانس ایران برای احراز دبیرکلی اوپک گازی »

صفحات: 1  2  3