پایگاه خبر

اتحادیه اروپا به‌دنبال کاهش وابستگی به گاز روسیه

پترونت: مقامات اتحادیه اروپا که درپی ایجاد یک بازار انرژی درون اروپا و کاهش وابستگی به گاز وارداتی از روسیه هستند، روز گذشته (سه‌شنبه)، طرحی را برای نظارت بر قراردادهای انرژی اعضای این... ادامه درباره اتحادیه اروپا به‌دنبال کاهش وابستگی به گاز روسیه »

ایران برای اجرای خط لوله صلح به پاکستان نامه نوشت/ هیأت پاکستانی به تهران می‌آید

در حالی که پروژه خط لوله صلح بین ایران و پاکستان با گذشت بیش از یک دهه به نتیجه نرسیده مسئولان ایرانی برای اجرای این پروژه به مسئولان پاکستانی نامه نوشتند، قرار است هیأتی از این کشور به... ادامه درباره ایران برای اجرای خط لوله صلح به پاکستان نامه نوشت/ هیأت پاکستانی به تهران می‌آید »

افزایش صادرات گاز روسیه به ترکیه در ماه ژانویه

پترونت: الکسی میلر رئیس شرکت گازپروم روسیه روز گذشته(سه‌نشبه)، گفته است که این شرکت صادرات گاز طبیعی خود به ترکیه را در ماه ژانویه سال جاری نسبت به سال گذشته 3.4 درصد افزایش داده و به... ادامه درباره افزایش صادرات گاز روسیه به ترکیه در ماه ژانویه »

جام جهانی ۲۰۲۲ در سایه سقوط قیمت نفت/ گاز قطر دربازار خریدار ندارد

سقوط آزاد قیمت نفت وگاز دربازارهای جهانی، قطر را به عنوان متحد عربستان در اوپک به زانو درآورده و کاهش درآمدها، چگونگی تامین اعتبار ۲۲۰ میلیارد دلاری جام جهانی ۲۰۲۲ را در سایه قرار داده... ادامه درباره جام جهانی ۲۰۲۲ در سایه سقوط قیمت نفت/ گاز قطر دربازار خریدار ندارد »

صفحات: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11