پایگاه خبر

افزایش صادرات نفت عراق و عربستان به هند

پترونت: واردات نفت هند از عراق و عربستان سعودی در ماه گذشته به بالاترین میزان طی یک دهه رسید. عراق و عربستان سعودی بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های اوپک محسوب می‌شوند. صادرات نفت این دو کشور به... ادامه درباره افزایش صادرات نفت عراق و عربستان به هند »

هندی‌ها به دنبال احداث مجتمع پتروشیمی در ایران هستند

یک مقام صنایع شیمیایی هند گفت: قرار است دهلی نو بزودی ساخت یک مجتمع پتروشیمی را در ایران آغاز کند. به گزارش پترونت، آنانث کومار، وزیر اتحادیه صنایع شیمیایی و کودسازی هند به... ادامه درباره هندی‌ها به دنبال احداث مجتمع پتروشیمی در ایران هستند »

هند به‌دنبال کاهش 10 درصدی واردات نفت خام

پترونت: نارندرا مودی نخست وزیر هند گفته است که وارادات نفت خام این کشور باید تا سال 2020، تا 10 درصد کاهش یابد. به گزارش پترونت به نقل از بیزنس استاندارد، مودی عنوان کرده است که «ما... ادامه درباره هند به‌دنبال کاهش 10 درصدی واردات نفت خام »

مذاکره هندی‌ها برای برگشت به پروژه 10 میلیارد دلاری فرزاد ب

یک مقام ارشد ایرانی از سفر مقامات شرکت نفت و گاز طبیعی هند به ایران خبر داد و گفت: این شرکت برای احیای قرارداد توسعه میدان گازی فرزاد ب با مقامات نفتی ایران وارد مذاکره شده است. ... ادامه درباره مذاکره هندی‌ها برای برگشت به پروژه 10 میلیارد دلاری فرزاد ب »

افزایش 21 درصدی واردات نفت هند از ایران

پترونت: واردات نفت خام هند از ایران طی ۵ ماه نخست سال 1394، ۲۱ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته و به ۲۶۶ هزار بشکه در روز رسیده است. به گزارش پترونت به نقل از رویترز،... ادامه درباره افزایش 21 درصدی واردات نفت هند از ایران »

بازدید سرمایه گذاران آسیایی از پتروشیمی های ماهشهر

هیاتی متشکل از سرمایه گذاران کره جنوبی و هند، در بخشی از سفر خود به استان خوزستان، از منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بازدید کردند . به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی... ادامه درباره بازدید سرمایه گذاران آسیایی از پتروشیمی های ماهشهر »

صفحات: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11