پایگاه خبر

‌کاهش 50 درصدی مازاد عرضه نفت درپی توافق تولیدکنندگان اوپک و غیراوپک

پترونت: الکسی تکسلر معاون وزیر انرژی روسیه گفته است که توافق بین‌المللی برسر ثابت نگه‌داشتن میزان تولید نفت در سال 2016، مازاد عرضه به بازار را تا 50 درصد کاهش خواهد داد. به گزارش... ادامه درباره ‌کاهش 50 درصدی مازاد عرضه نفت درپی توافق تولیدکنندگان اوپک و غیراوپک »

ایران به‌دنبال سرمایه‌گذاری در پالایشگاه‌های برزیل

پترونت: بنا به گفته یکی از مقامات دولت برزیل، مذاکرتی پیرامون سرمایه‌گذاری احتمالی ایران در پروژه‌های پالایشگاهی برزیل که تحت‌کنترل شرکت دولتی پتروبراس قرار دارد، بین مقامات دو کشور در... ادامه درباره ایران به‌دنبال سرمایه‌گذاری در پالایشگاه‌های برزیل »

هند به‌دنبال کاهش 10 درصدی واردات نفت خام

پترونت: نارندرا مودی نخست وزیر هند گفته است که وارادات نفت خام این کشور باید تا سال 2020، تا 10 درصد کاهش یابد. به گزارش پترونت به نقل از بیزنس استاندارد، مودی عنوان کرده است که «ما... ادامه درباره هند به‌دنبال کاهش 10 درصدی واردات نفت خام »

انتشار اوراق سلف برای نخستین بار در یک میدان نفتی

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه سپهر از انتشار اوراق سلف برای توسعه یک میدان نفتی خبرداد و گفت: این نخستین بار است که تامین مالی صنایع بالا دستی نفت از طریق بازار سرمایه صورت می گیرد و اوراق... ادامه درباره انتشار اوراق سلف برای نخستین بار در یک میدان نفتی »

اولین قرارداد فروش نفت ایران به اروپا امضا شد

شرکت ملی نفت ایران اولین قرارداد فروش نفت با یک شرکت اروپایی در حوزه دریای مدیترانه را امضا کرد و اولین نفتکش اروپایی تا پایان فوریه سال جاری وارد پایانه‌های نفتی ایران می‌شود. به... ادامه درباره اولین قرارداد فروش نفت ایران به اروپا امضا شد »

صفحات: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11