پایگاه خبر

افزایش صادرات گاز روسیه به ترکیه در ماه ژانویه

پترونت: الکسی میلر رئیس شرکت گازپروم روسیه روز گذشته(سه‌نشبه)، گفته است که این شرکت صادرات گاز طبیعی خود به ترکیه را در ماه ژانویه سال جاری نسبت به سال گذشته 3.4 درصد افزایش داده و به... ادامه درباره افزایش صادرات گاز روسیه به ترکیه در ماه ژانویه »

وزیران انرژی روسیه و ونزوئلا درباره تثبیت بازار نفت گفتگو کردند

«آلکساندر نوواک» وزیر انرژی روسیه و «اولوخیو آنتونیو دل پینو دیاس» وزیر نفت و معادن ونزوئلا، در مسکو دیدار و درباره مسایل مربوط به تثبیت بازار جهانی نفت گفت و گو کردند. به گزارش... ادامه درباره وزیران انرژی روسیه و ونزوئلا درباره تثبیت بازار نفت گفتگو کردند »

تلاش دولت ونزوئلا برای افزایش قمیت نفت

پترونت: الوجیو دل پینو وزیر نفت ونزوئلا در تلاش است تا مقامات روس و سعودی را متقاعد کند تا در راستای کاهش سطح تولید نفت، با دیگر تولیدکنندگان همکاری کنند. به گزارش پترونت به نقل از ... ادامه درباره تلاش دولت ونزوئلا برای افزایش قمیت نفت »

مادورو: توافق میان کشورهای عضو و غیر عضو اوپک نزدیک است

«نیکلاس مادورو» رئیس جمهوری ونزوئلا گفت: کشورهای عضو و غیر عضو اوپک به توافقی برای ایجاد ثبات در بهای نفت، که اخیرا بشکل بی سابقه ای کاهش یافته است، نزدیک شده اند. به گزارش پترونت به... ادامه درباره مادورو: توافق میان کشورهای عضو و غیر عضو اوپک نزدیک است »

صفحات: 4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14