پایگاه خبر

قاچاق بنزین از رونق افتاد

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به کاهش شدید قاچاق بنزین در کشور در پی تک نرخی شدن این فرآورده نفتی، گفت: گازوئیل همچنان برای قاچاق جاذبه دارد. به گزارش... ادامه درباره قاچاق بنزین از رونق افتاد »

ایران نصف سهم خود از بازار نفت اروپا را پس گرفت

ایران به زودی ارسال روزانه ۳۰۰ هزار بشکه نفت به اروپا را آغاز خواهد کرد که این رقم، ۵۴ درصد از کل نفتی است که قبل از تحریم ها به اروپا صادر می کرد. به گزارش پترونت به نقل از بلومبرگ،... ادامه درباره ایران نصف سهم خود از بازار نفت اروپا را پس گرفت »

انتشار اوراق سلف برای نخستین بار در یک میدان نفتی

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه سپهر از انتشار اوراق سلف برای توسعه یک میدان نفتی خبرداد و گفت: این نخستین بار است که تامین مالی صنایع بالا دستی نفت از طریق بازار سرمایه صورت می گیرد و اوراق... ادامه درباره انتشار اوراق سلف برای نخستین بار در یک میدان نفتی »

ضرر چندمیلیاردی روسیه از سقوط قیمت نفت

پترونت: بر اساس برآورد مؤسسه مشاوره اکنامیک اکسپرت گروپ روسیه، ضرر روسیه از کاهش قیمت‌های جهانی نفت و تحریم‌های غرب علیه این کشور، تقریباً به 600 میلیارد دلار می‌رسد. به گزارش پترونت... ادامه درباره ضرر چندمیلیاردی روسیه از سقوط قیمت نفت »

سعودی‌ آرامکو قیمت نفت خود در آسیا را کاهش داد

پترونت: عربستان سعودی بزرگ‌ترین صادرکننده نفت خام در جهان که به‌دنبال حفظ سهم خود از بازارهای جهانی است، قیمت فروش نفت سبک به مشتریان آسیایی خود را کاهش داده است. به گزارش پترونت به... ادامه درباره سعودی‌ آرامکو قیمت نفت خود در آسیا را کاهش داد »

مسابقات جام فجر در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی آغاز شد

مسابقات ورزشی جام دهه فجر سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی آغاز شد. به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، مسابقات جام دهه فجر سازمان منطقه ویژه اقتصادی در 8 رشته... ادامه درباره مسابقات جام فجر در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی آغاز شد »

اولین قرارداد فروش نفت ایران به اروپا امضا شد

شرکت ملی نفت ایران اولین قرارداد فروش نفت با یک شرکت اروپایی در حوزه دریای مدیترانه را امضا کرد و اولین نفتکش اروپایی تا پایان فوریه سال جاری وارد پایانه‌های نفتی ایران می‌شود. به... ادامه درباره اولین قرارداد فروش نفت ایران به اروپا امضا شد »

صفحات: 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13