پایگاه خبر

افزایش قیمت‌های جهانی نفت خام

قیمت نفت در بازارهای جهانی پس از سقوط به پایین ترین حد خود در ١٢ سال گذشته در پی پیش بینی اوپک درباره احتمال کاهش تولید این سازمان، با افزایش همراه شد. به گزارش پترونت به نقل از... ادامه درباره افزایش قیمت‌های جهانی نفت خام »

نخست‌وزیر پاکستان برای امضای قرارداد گازی راهی قطر می‌شود

پترونت: نواز شریف نخست وزیر پاکستان، به‌منظور تقویت روابط دوجانبه در حوزه‌های مختلف و امضای یک قرارداد 15 میلیارد دلاری جهت واردات گاز طبیعی مایع‌(ال‌ان‌جی) برای 15 سال آتی، راهی قطر... ادامه درباره نخست‌وزیر پاکستان برای امضای قرارداد گازی راهی قطر می‌شود »

کویت به‌دنبال افزایش تولید نفت در سال 2016

پترونت: بنا به گفته یکی از مقامات ارشد کویتی، دولت این کشو در نظر دارد سطح تولید نفت خام خود را در سه‌ماهه سوم سال 2016، 150 هزار بشکه در روز افزایش داده و در آینده نزدیک، قراردادهای... ادامه درباره کویت به‌دنبال افزایش تولید نفت در سال 2016 »

ایران برای اجرای خط لوله صلح به پاکستان نامه نوشت/ هیأت پاکستانی به تهران می‌آید

در حالی که پروژه خط لوله صلح بین ایران و پاکستان با گذشت بیش از یک دهه به نتیجه نرسیده مسئولان ایرانی برای اجرای این پروژه به مسئولان پاکستانی نامه نوشتند، قرار است هیأتی از این کشور به... ادامه درباره ایران برای اجرای خط لوله صلح به پاکستان نامه نوشت/ هیأت پاکستانی به تهران می‌آید »

هند به‌دنبال کاهش 10 درصدی واردات نفت خام

پترونت: نارندرا مودی نخست وزیر هند گفته است که وارادات نفت خام این کشور باید تا سال 2020، تا 10 درصد کاهش یابد. به گزارش پترونت به نقل از بیزنس استاندارد، مودی عنوان کرده است که «ما... ادامه درباره هند به‌دنبال کاهش 10 درصدی واردات نفت خام »

صفحات: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12