پایگاه خبر

افزایش مصرف انرژی چین طی نیمه اول 2015

پترونت: بنا به گزارش سازمان ملی انرژی چین، مصرف انرژی کل در این کشور طی نیمه نخست سال جاری، 0.7 درصد نسبت به بازه زمانی مشابه سال گذشته، افزایش یافته است. این امر، ناشی از آن بوده است... ادامه درباره افزایش مصرف انرژی چین طی نیمه اول 2015 »

قیمت‌های جهانی نفت کاهش یافت

پترونت: مازاد عرضه نفت به بازار و نگرانی‌ها بابت افزایش آن به دلیل بالاتر رفتن سطح تولید در ایالات متحده و عراق، امروز(دوشنبه)، قیمت‌های جهانی نفت را کاهش داد. به گزارش پترونت به نقل... ادامه درباره قیمت‌های جهانی نفت کاهش یافت »

توافق هسته‌ای ایران پروژه صادرات نفت کانادا به اروپا را منتفی کرد

توافق هسته ای ۵+۱ با ایران آخرین میخ بر تابوت پروژه ۱۲ میلیارد دلاری صادرات نفت کانادا به اروپا است که به دلیل افت ۵۰ درصدی قیمت نفت از سال گذشته تردیدها نسبت به آن افزایش یافته بود . ... ادامه درباره توافق هسته‌ای ایران پروژه صادرات نفت کانادا به اروپا را منتفی کرد »

ایران ٣ ماه پس از لغو تحریمها به سوئیفت می پیوندد

وزیر صنعت، معدن و تجارت ذخایر ارزی گفت: پیش بینی می شود سه ماه پس از لغو تحریمها علیه ایران، این کشور دوباره به جامعه جهانی ارتباطات مالی بین بانکی (سوئیفت) متصل شود. به گزارش... ادامه درباره ایران ٣ ماه پس از لغو تحریمها به سوئیفت می پیوندد »

ایران می تواند ٥ تا ١٠ سال آینده به اروپا ال ان جی صادر کند

معاون وزیر نفت ایران در امور بین الملل و بازرگانی از توان ایران برای صدور محموله های الی ان جی به قاره اروپا ظرف پنج تا ١٠ سال آینده خبر داد. به گزارش پترونت، شبکه خبری ... ادامه درباره ایران می تواند ٥ تا ١٠ سال آینده به اروپا ال ان جی صادر کند »

افزایش صادرات نفت عراق در ماه ژوئیه

پترونت: بنا به داده‌های مربوط‌ به بارگیری، صادرات نفت خام عراق از میادین جنوبی این کشور، در ماه ژوئیه افزایش یافته و به بیش از سه میلیون بشکه در روز رسیده است. به گزارش پترونت به نقل... ادامه درباره افزایش صادرات نفت عراق در ماه ژوئیه »

کناره‌گیری شرکت استات‌اویل از پروژه ترنس آدریاتیک

پترونت: رونق عبدالله‌یف رئیس شرکت دولتی نفت آذربایجان(سوکار)، گفته است که شرکت نروژی استات‌اویل به‌دنبال فروش سهم 20 درصدی خود از پروژه خط‌لوله گاز ترنس آدریاتیک(تاپ)، است. به گزارش... ادامه درباره کناره‌گیری شرکت استات‌اویل از پروژه ترنس آدریاتیک »

صفحات: 55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65