پایگاه خبر

رئیس گاز پروم: خرید گاز از ازبکستان افزایش می‌یابد

«الکسی میلر» رئیس شرکت «گازپروم» در یک نشست مطبوعاتی در روسیه گفت: در سال 2016 خرید گاز از ازبکستان را افزایش می‌دهیم.   «الکسی میلر» در این زمینه افزود: شرکت گازپروم و شرکت... ادامه درباره رئیس گاز پروم: خرید گاز از ازبکستان افزایش می‌یابد »

تولید نفت روسیه در سال 2015 رکورد زد

پترونت: بر اساس گزارش رسانه‌ها، سطح تولید نفت خام روسیه در سال 2015، به 534.081 میلیون تن رسیده که 40 درصد بالاتر از سطح تولید در سال 2014، است. به گزارش پترونت به نقل از اسپوتنیک،... ادامه درباره تولید نفت روسیه در سال 2015 رکورد زد »

احتمال کاهش بیشتر قیمت‌ها با ورود نفت ایران به بازارها

پترونت: قیمت نفت در آغاز سال 2016 میلادی یک سوم کمتر از قیمت نفت در ابتدای سال گذشته است. با این حال با ورد نفت ایران به بازار احتمال کاهش بیشتر قیمت‌ها نیز وجود دارد. به گزارش... ادامه درباره احتمال کاهش بیشتر قیمت‌ها با ورود نفت ایران به بازارها »

وزارت نفت و علوم ۱۲ موافقت‌نامه امضا کردند

۱۲ موافقتنامه همکاری اجرای طرح‌های اولویت‌دار حوزه پایین دست صنعت نفت با دانشگاه‌های برگزیده به ارزش ۴۴۰ میلیارد تومان امروز بین وزارت نفت و وزارت علوم امضا شد. به گزارش پترونت،... ادامه درباره وزارت نفت و علوم ۱۲ موافقت‌نامه امضا کردند »

عرضه سهام شرکت پتروشیمی فجر در بورس

مدیرعامل شرکت بورس و اوراق بهادار از عرضه سهام شرکت پتروشیمی فجر در بورس در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش پترونت، حسن قالیباف اصل، مدیرعامل شرکت بورس و اوراق بهادار دیروز... ادامه درباره عرضه سهام شرکت پتروشیمی فجر در بورس »

صفحات: 9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19