پایگاه خبر

زیان هنگفت تولیدکنندگان نفت جهان با بازی عربستان

پترونت: تجارت ١٩ هزار میلیارد دلاری جهان با اخلال نفتی عربستان و نفت زیر ٣٠ دلار برای هر بشکه می تواند بیش از هشت درصد کوچک شود. در حالی عرضه جهانی نفت خام در سه ماه نخست سال... ادامه درباره زیان هنگفت تولیدکنندگان نفت جهان با بازی عربستان »

تبعات کاهش قیمت نفت؛ از ونزوئلا و آذربایجان تا بحرین و عربستان

پترونت: کاهش قیمت نفت فشار به کشورهای نفت‌خیز را به شدت افزایش داده است. ونزوئلا با تورم بی‌سابقه‌ای روبرو است و حزب حاکم در این کشور برای نخستین بار در بیش از 13 سال گذشته، کرس‌های... ادامه درباره تبعات کاهش قیمت نفت؛ از ونزوئلا و آذربایجان تا بحرین و عربستان »

آمادگی عربستان و روسیه برای کاهش تولید نفت

پترونت: درپی کاهش سریع قیمت‌های جهانی نفت خام، روسیه و عربستان سعودی اخیراً نسبت به کاهش احتمالی سطح تولید در راستای بازگرداندن تعادل به بازار نفت، ابراز تمایل کرده‌اند. به گزارش... ادامه درباره آمادگی عربستان و روسیه برای کاهش تولید نفت »

افزایش تولید نفت ایالات متحده در سال 2015

پترونت: بر اساس داده‌های منتشر شده توسط آژانس بین‌المللی انرژی، تولید نفت خام ایالات متحده در ماه نوامبر سال 2015 به 9.32 میلیون بشکه در روز رسیده که حاکی از کاهش حدود یک درصدی نسبت به... ادامه درباره افزایش تولید نفت ایالات متحده در سال 2015 »

لغو تخفیف گازی روسیه به ترکیه

پترونت: به‌دنبال افزایش تنش‌های دیپلماتیک بین دولت‌های روسیه و ترکیه، شرکت‌ گازپروم روسیه ارائه تخفیف گازی به مشتریان خود در ترکیه را متوقف کرده است. به گزارش پترونت به نقل از... ادامه درباره لغو تخفیف گازی روسیه به ترکیه »

روسیه تولید نفت خود را کاهش نخواهد داد

معاون نخست وزیر روسیه، به دنبال اعلام برخی رسانه ها از برنامه دیدار مقامهای روسیه و اوپک و بحث در باره امکان کاهش تولید نفت، اعلام کرد که روسیه تولید نفت خود را کاهش نخواهد داد. به... ادامه درباره روسیه تولید نفت خود را کاهش نخواهد داد »

ظریف و صالحی وارد وین شدند/ گام آخر برای اجرای برجام

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران برای قرائت بیانیه مشترک با «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و اعلام آغاز اجرای توافق برجام، وارد وین شد. به گزارش پترونت و به نقل... ادامه درباره ظریف و صالحی وارد وین شدند/ گام آخر برای اجرای برجام »

صفحات: 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15