پایگاه دانش

محتوا با برچسب انرژی.

انرژی و امور سیاسی در حوزه آتلانتیک شمالی

از زمان شروع انقلاب صنعتی دوم در نیمه دوم قرن نوزدهم، انرژی به یکی از اهرم‌های کلیدی در... ادامه درباره انرژی و امور سیاسی در حوزه آتلانتیک شمالی »

انرژی و دگرگونی روابط بین‌المللی

با توجه به اهمیت روزافزون مبحث امنیت انرژی در سطح جهانی، در کتاب حاضر، توسعه‌ چارچوب... ادامه درباره انرژی و دگرگونی روابط بین‌المللی »

موج خروشان قدرت؛ انرژی، فرصت و مبارزه برای آینده آمریکا

ایالات متحده در گیرودار دو انقلاب نوظهور در حوزه انرژی است. میشل لوی در کتاب حاضر به... ادامه درباره موج خروشان قدرت؛ انرژی، فرصت و مبارزه برای آینده آمریکا »

انرژی و امنیت: استراتژی‌هایی برای یک جهان درحال تحول

امروزه، انرژی و امنیت، برترین متخصصان و سیاست‌گذاران و رهبران سیاسی را برآن داشته است که... ادامه درباره انرژی و امنیت: استراتژی‌هایی برای یک جهان درحال تحول »

کتاب مرجع امنیت انرژی

پترونت: اصطلاح «امنیت انرژی» که تا همین چند سال پیش در بیرون از جمع تحلیل‌گران تخصصی به... ادامه درباره کتاب مرجع امنیت انرژی »

سیاست‌گذاری انرژی

پترونت: کتاب «سیاست‌گذاری انرژی» نوشته عباس ملکی، نخستین‌بار در 13 فصل از سوی نشر نی... ادامه درباره سیاست‌گذاری انرژی »

Energy Management Handbook, Eighth Edition

این کتاب به عنوان یک راهنمای شناخته شده و مرجع قابل اتکایی برای مدیران انرژی به شمار می... ادامه درباره Energy Management Handbook, Eighth Edition »

The Handbook of Global Energy Policy

این کتاب، نخستین راهنما برای ارائه چشم اندازی از سیاست های جهانی در زمینه انرژی و گردآوری... ادامه درباره The Handbook of Global Energy Policy »