پایگاه دانش

نفت 101

کتاب حاضر، راهنمای ساده‌ای است پیرامون نفت و خواندن آن برای کلیه‌ افرادی که ... ادامه درباره نفت 101 »

نفت، دولت و صنعتی شدن در ایران

در این کتاب، مسائل مربوط به رشد اقتصادی و تغییرات ساختاری در اقتصاد کشورهای صادرکننده... ادامه درباره نفت، دولت و صنعتی شدن در ایران »

هومر و لنگلی

هومر و لنگلی دو برادر هستند که در خانواده ای ثروت مند متولد شده اند . هومر بعد از مدتی در... ادامه درباره هومر و لنگلی »

مدیریت ریسک؛ ترفندهای حرفه‌ای برای مدیران پروژه

کتاب «مدیریت ریسک؛ ترفندهای حرفه‌ای برای مدیران پروژه» توسط يكي از خبرگان مديريت ريسك... ادامه درباره مدیریت ریسک؛ ترفندهای حرفه‌ای برای مدیران پروژه »

نفت، توسعه ی دیرهنگام و انقلاب

این کتاب دارای 6 فصل می باشد و به ارتباط سیاست در جوامع جهان سوم خصوصا کشورهای نفت خیز،... ادامه درباره نفت، توسعه ی دیرهنگام و انقلاب »

خطوط لوله نفت و گاز

در کتاب حاضر، فرایندها، تکنیک‌ها، تجهیزات و تسهیلات مورد نیاز به‌منظور انتقال... ادامه درباره خطوط لوله نفت و گاز »

اعتیاد به نفت (تلاش بي‌‏پايان آمريكا براى امنيت انرژى)

در این کتاب به نقش جنرال موتورز در تعیین سیاست های امریکا در مصرف سوخت، پشت پرده شخصیت... ادامه درباره اعتیاد به نفت (تلاش بي‌‏پايان آمريكا براى امنيت انرژى) »

معمای فراوانی؛ رونق های نفتی و دولت های نفتی

چه چیزی سنت را جام زهرآلود می‌سازد؟ چرا مردمان زیادی درعین‌حال که بر روی میلیاردها بشکه... ادامه درباره معمای فراوانی؛ رونق های نفتی و دولت های نفتی »

گاز طبیعی مایع

گاز طبیعی مایع(ال‌ان‌جی)، یک فرآورده تجاری است که به دلیل کارآمدی و امکان حمل و نقل آسان‌... ادامه درباره گاز طبیعی مایع »

اصول پالایش گاز طبیعی

متخصصان صنعت نفت و گاز در کتاب حاضر، مقدمه‌ای را پیرامون صنعت گاز و فرایندهای لازم جهت... ادامه درباره اصول پالایش گاز طبیعی »

صفحات: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12