پایگاه شرکت ها

محتوا باحوزه فعالیت شرکت مشاوره مدیریت و مدیریت پروژه.

گروه مشاوران مستقل همراهان اندیشه ققنوس

درباره شرکت شرکتی متشکل از گروهی از مشاوران و متخصصان حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی با پیشینه ارزشمند در زمینه طراحی و مهندسی ، مدیریت پروژه و مدیریت طرح که هم اکنون خدمات... ادامه درباره شرکتی متشکل از گروهی از مشاوران و متخصصان حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی با پیشینه ارزشمند در زمینه طراحی و مهندسی ، مدیریت پروژه و مدیریت طرح که هم اکنون خدمات نوینی را ارائه می نمایند »

گروه پلکان راه زندگی (SLW)

درباره شرکت شرکت مهندسین مشاور پلکان راه زندگی با مسئولیت محدود و به شماره ثبت ۲۶۲۸۹ با هدف "ارتقای سطح توسعه انسانی و فرهنگ ایمنی" تاسیس شد. فعالیت های این شرکت در سال... ادامه درباره گروه مهندسین مشاور پلکان راه زندگی (SLW) »

موسسه فنی شاهرخی

درباره شرکت تولید انواع دریچه و دمپرهای تنظیم هوا- دیفیوزرها- صداگیر- VAV BOX- پلنیوم باکس- درب‌های زیرفن کوئل- دریچه های هوای رفت و برگشت، بازدید سقفی و دیواری، اسلوت،... ادامه درباره موسسه فنی شاهرخی »

مهندسین مشاور کیفیت پژوهان صنعت

درباره شرکت چشم انداز ما: ترویج فرهنگ ایمنی و کیفیت، صیانت از منابع پروژه ها، حفظ محیط زیست در سطح ملی و فراملی Business Excellency مشخصات شرکت ... ادامه درباره پروفایل من »

Khordadgroup.com

آدرس آدرس و مشخصات تماس:  دفتر مرکزی کشور:  ایران ... ادامه درباره گروه مشاوران خرداد »

تجهیز گستر ساوین

درباره شرکت شرکت تجهیز گستر ساوین (TG SAWIN Co.) باتوکل به خداوند متعال و استعانت از او، در سال 1390 با همکاری مدیران و پرسنل متعهد، مجرب و متخصص، فعالیت خود را آغاز نموده... ادامه درباره پروفایل من »

تدبیر انرژی پیشگام

درباره شرکت خدمات مهندسی ، طراحی ، مشاوره ، نظارت عالیه و کارگاهی در زمینه تولید ، توزیع و انتقال نیرو و تاسیسات مرتبط با آن در کلیه صنایع ، انرژیهای تجدید پذیر ، مولد های... ادامه درباره تدبیر انرژی پیشگام »

مهندسی طرح و توسعه راهبرد انرژی

درباره شرکت شرکت مهندسی طرح و توسعه راهبرد انرژی بعنوان یکی از شرکتهای معتبر در اجرای پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع جنبی بصورت EPC, EP, E و بر اساس استانداردهای بین... ادامه درباره پروفایل من »

آریان پژوهان امین

درباره شرکت شرکت آریان پژوهان امین در سال ۱۳۸۶ با هدف ارائه خدمات مشاوره مدیریت و سرمایه گذاری تاسیس گردید. در ایام سپری شده با بهره گیری از توان و تجربه کارشناسان و... ادامه درباره آریان پژوهان امین »

شرکت بهپرداز جهان

شرکت بهپرداز جهان در سال 1374 با هدف ارایه راه حل ها و خدمات مناسب فناوری اطلاعات و ارتباطات به سازمانها تأسیس شده و با همت و اعتقاد جوانان متعهد و متخصص کشورمان موفق به اجرای پروژه های متعددی در... ادامه درباره شرکت بهپرداز جهان »

حوزه فعالیت شرکت