پایگاه شرکت ها

مهندسی و ساخت کندو

درباره شرکت طراحی ، اجرا و نظارت تاسیسات و تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب آدرس آدرس و مشخصات تماس:  ... ادامه درباره پروفایل من »

سیگما گستر آریا

درباره شرکت شرکت مهندسی سیگما (سیگما گستر آریا) با توانایی و دانش فنی دربکارگیری سیستم های به روز اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق و با همکاری شرکت های خارجی و داخلی درعرصه... ادامه درباره پروفایل سیگما گستر »

آرین پتروسپاهان

درباره شرکت شركت آرین پترو سپاهان با سابقه اي طولاني در زمينه واردات ، تهيه و تامين تجهيزات و اقلام پايپينگ و مكانيكال شامل انواع لوله ها ، اتصالات ، شيرآلات و آهن آلات... ادامه درباره آرین پترو سپاهان »

پترو عایق پارسیان

درباره شرکت با سلام احتراما" این شرکت با سابقه 17 ساله در زمینه فعالیت در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع دیگر خلاصه ای از زمینه کاری را به شرح ذیل به استحضار می رساند.... ادامه درباره تولید کننده عایق سرد پلی یورتان و ماستیک »

گروه سرآمد

آدرس آدرس و مشخصات تماس:  شهر:  تهران ... ادامه درباره گروه سرآمد در یک نگاه »

پیچ و مهره اتصالات نوین

درباره شرکت واحد تولیدی اتصالات نوین با استفاده از پرسنل با تجربه و فناوری نوین ، قابلیت تولید محصولات با کیفیت را دارد . محصولات با سرعت و با بسته بندی مناسب در اختیار... ادامه درباره پروفایل من »

کنترل فرایند رادمان

درباره شرکت شرکت فنی و مهندسی کنترل فرایند رادمان" Rapco" با توجه به نیاز صنایع کشور،در زمینه خدمات فنی ، مهندسی و بازرگانی خارجی و داخلی در سال 1389 فعالیتهای خود را آغاز... ادامه درباره پروفایل من »

آباد تدبیرپارس

درباره شرکت شرکت آباد تدبير پارس به عنوان يک شرکت خصوصي فعال در زمينه مهندسی، اجرا و پشتیبانی طرح‌هاي صنعتي با بکارگيري فن آوري دانش روز دنيا، اتکاء و اعتماد به تجارب،... ادامه درباره پروفایل من »

پترو صنعت انرژی

مشخصات شرکت اطلاعات شرکت نام مدیرعامل:  کامران عطاریان نوع:  سهامی خاص ... ادامه درباره پروفایل من »

شرکت توسعه هنر متین

درباره شرکت شرکت طراحی مهندسی متین به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دریچه های منهول کامپوزیتی مخازن کامپوزیتی سپتیک تانک کامپوزیتی اتصالات کامپوزیتی درکشور فعالیت... ادامه درباره پروفایل من »

صفحات: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
حوزه فعالیت شرکت