معرفی کتاب

توسعه میادین نفت و گاز: ساختارها و رویکردهای اجرای پروژه

کتاب توسعه میادین نفت و گاز: ساختارها و رویکردهای اجرای پروژه، پژوهشی در زمینه تجربیات... ادامه درباره توسعه میادین نفت و گاز: ساختارها و رویکردهای اجرای پروژه »

نقش نفت و گاز در سیاست خارجی فدراسیون روسیه

بررسی وضعیت انرژی، مطالعه ساختار سیاست خارجی و تحلیل نقش نفت و گاز در سیاست خارجی روسیه... ادامه درباره نقش نفت و گاز در سیاست خارجی فدراسیون روسیه »

نفت، دولت و صنعتی شدن در ایران

در این کتاب، مسائل مربوط به رشد اقتصادی و تغییرات ساختاری در اقتصاد کشورهای صادرکننده... ادامه درباره نفت، دولت و صنعتی شدن در ایران »

اعتیاد به نفت (تلاش بي‌‏پايان آمريكا براى امنيت انرژى)

در این کتاب به نقش جنرال موتورز در تعیین سیاست های امریکا در مصرف سوخت، پشت پرده شخصیت... ادامه درباره اعتیاد به نفت (تلاش بي‌‏پايان آمريكا براى امنيت انرژى) »

معمای فراوانی؛ رونق های نفتی و دولت های نفتی

چه چیزی سنت را جام زهرآلود می‌سازد؟ چرا مردمان زیادی درعین‌حال که بر روی میلیاردها بشکه... ادامه درباره معمای فراوانی؛ رونق های نفتی و دولت های نفتی »

مبانی مهندسی مخازن نفت و گاز

نگارنده در این کتاب، پس از معرفی دوران مختلف زمین شناسی، مباحثی را در زمینه‌ی زمین شناسی... ادامه درباره مبانی مهندسی مخازن نفت و گاز »

راهنمای ارزیابی اثر بر سلامت در صنعت نفت و گاز

رشد پرشتاب صنعت و درهم‎تنیدگی آن با تار و پود زندگی فیزیکی، اجتماعی و زیست محیطی انسان،... ادامه درباره راهنمای ارزیابی اثر بر سلامت در صنعت نفت و گاز »

نفت ایران عامل یا مانع توسعه؟

کتاب «نفت ایران، عامل یا مانع توسعه؟» که به قلم دکتر حسین شیخ زاده به رشته تحریر درآمده... ادامه درباره نفت ایران عامل یا مانع توسعه؟ »

ره صد ساله

در این اثر که دست مایه انتشارش پنجم خردادماه 1387 و تقارن صد سالگی تولد صنعت نفت ایران... ادامه درباره ره صد ساله »

صفحات: 1  2  3