معرفی کتاب

نفت

در کتاب حاضر، اصول علمی و نیز سیاست‌های مربوط به صنعت نفت در جهان در اختیار خوانندگان... ادامه درباره نفت »

ژئوپلیتیک نفت و سیاست خارجی ایران

این کتاب در صدد است ارتباط سه مفهوم کلیدی نفت، ژئوپلتیک و سیاست خارجی را در ساخت قدرت... ادامه درباره ژئوپلیتیک نفت و سیاست خارجی ایران »

چشم انداز بیمه های مهندسی در صنایع نفت،گاز و پتروشیمی

مجید حبیبی نویسنده کتاب "چشم انداز بیمه های مهندسی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی" در بخشی... ادامه درباره چشم انداز بیمه های مهندسی در صنایع نفت،گاز و پتروشیمی »

حقوق قراردادهای بین‌المللی نفت

سعی و هدف کتاب حاضر بر آن است که با بررسی قراردادهایی که تاکنون در حیطه اکتشاف و استخراج... ادامه درباره حقوق قراردادهای بین‌المللی نفت »

ره صد ساله

در این اثر که دست مایه انتشارش پنجم خردادماه 1387 و تقارن صد سالگی تولد صنعت نفت ایران... ادامه درباره ره صد ساله »

اوپک: موقعیت و دیدگاه‌ها

مطالب این کتاب در سه بخش تدوین شده است، در بخش نخست کارنامه موفقیت‌ها و ناکامی‌های... ادامه درباره اوپک: موقعیت و دیدگاه‌ها »

ساختار سازماندهی و توصیفی از قراردادها در صنعت نفت ایران

این نوشتار به دنبال بررسی وضعیت ساختارهای سازماندهی و قراردادها در صنعت نفت ایران عمدتاً... ادامه درباره ساختار سازماندهی و توصیفی از قراردادها در صنعت نفت ایران »

Investing in Oil and Gas

این کتاب ارزشمند در چهار بخش به مبحث سرمایه‌گذاری در حوزه نفت و گاز می‌پردازد: بخش... ادامه درباره Investing in Oil and Gas »

منابع نفت و گاز مشترک از منظر حقوق بین‌الملل

دولت‌ها در حقوق بین‌الملل به رغم وجود برخی دیدگاه‌های بحث برانگیز، اصطلاح شناخته شده‌ای است و عمری... ادامه درباره منابع نفت و گاز مشترک از منظر حقوق بین‌الملل »

صفحات: 1  2