معرفی کتاب

توسعه میادین نفت و گاز: ساختارها و رویکردهای اجرای پروژه

کتاب توسعه میادین نفت و گاز: ساختارها و رویکردهای اجرای پروژه، پژوهشی در زمینه تجربیات... ادامه درباره توسعه میادین نفت و گاز: ساختارها و رویکردهای اجرای پروژه »

انقلاب گاز طبیعی

در کتاب حاضر، نحوه تأثیرگذاری منابع گاز طبیعی بر صنعت جهانی انرژی، اقتصاد و قدرت... ادامه درباره انقلاب گاز طبیعی »

درک کسب‌وکار گاز طبیعی در زمان حاضر

در کتاب حاضر، صنعت گاز طبیعی به‌طور جامع و کامل مورد بررسی قرار می‌گیرد. طیف گسترده‌ای از... ادامه درباره درک کسب‌وکار گاز طبیعی در زمان حاضر »

نفت 101

کتاب حاضر، راهنمای ساده‌ای است پیرامون نفت و خواندن آن برای کلیه‌ افرادی که ... ادامه درباره نفت 101 »

گاز طبیعی مایع

گاز طبیعی مایع(ال‌ان‌جی)، یک فرآورده تجاری است که به دلیل کارآمدی و امکان حمل و نقل آسان‌... ادامه درباره گاز طبیعی مایع »

اصول پالایش گاز طبیعی

متخصصان صنعت نفت و گاز در کتاب حاضر، مقدمه‌ای را پیرامون صنعت گاز و فرایندهای لازم جهت... ادامه درباره اصول پالایش گاز طبیعی »

تولید نفت و گاز به زبان غیرفنی

در کتاب حاضر، مقدمه‌ای پیرامون تولید نفت و گاز ارائه می‌شود که مطالعه آن می‌تواند برای... ادامه درباره تولید نفت و گاز به زبان غیرفنی »

مبانی مهندسی مخازن نفت و گاز

نگارنده در این کتاب، پس از معرفی دوران مختلف زمین شناسی، مباحثی را در زمینه‌ی زمین شناسی... ادامه درباره مبانی مهندسی مخازن نفت و گاز »

شرکت های نفتی برتر و مدیریت منابع انسانی

پترونت: کتاب " شرکت های نفتی برتر و مدیریت منابع انسانی" ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر آﺷﻨﺎﺳﺎزی ﻣﺪﯾﺮان و... ادامه درباره شرکت های نفتی برتر و مدیریت منابع انسانی »

راهنمای ارزیابی اثر بر سلامت در صنعت نفت و گاز

رشد پرشتاب صنعت و درهم‎تنیدگی آن با تار و پود زندگی فیزیکی، اجتماعی و زیست محیطی انسان،... ادامه درباره راهنمای ارزیابی اثر بر سلامت در صنعت نفت و گاز »

صفحات: 1  2  3