معرفی کتاب

مدیریت بازاریابی: دانش و مهارت‌ها

هدف مؤلفان در کتاب حاضر عبارت است از ارتقاء دانش دانشجویان در رابطه با مدیریت بازاریابی و... ادامه درباره مدیریت بازاریابی: دانش و مهارت‌ها »

مدیریت برندهای صنعتی

نام و نشان‌های تجاری، بخش مهمی از تمامی فرهنگ‌ها در سرتاسر سیاره‌ی زمین و نیز در دنیای... ادامه درباره مدیریت برندهای صنعتی »

مدیریت استراتژیک سیستم‌های اطلاعاتی

امروزه، در عصر اطلاعات می‌توان با استفاده از تکنولوژی و سیستم اطلاعاتی (IS/IT) چگونگی... ادامه درباره مدیریت استراتژیک سیستم‌های اطلاعاتی »

طراحی یک راهبرد مدیریت دانش موفق

در کتاب حاضر، یک رویکرد عملی و گام‌به‌گام به‌منظور طراحی راهبرد مدیریت دانشی هماهنگ با... ادامه درباره طراحی یک راهبرد مدیریت دانش موفق »

طراحی و اجرای راهبرد مدیریت دانش

در کتاب حاضر، رویکردی برای طراحی و اجرای راهبرد مدیریت دانش، ارائه می‌شود. چارچوب... ادامه درباره طراحی و اجرای راهبرد مدیریت دانش »

دیپلماسی نفتی آمریکا در خلیج فارس و دریای خزر

ایالات متحده آمریکا بزرگ‌ترین مصرف‌کننده و واردکننده نفت خام در جهان محسوب می‌شود. در... ادامه درباره دیپلماسی نفتی آمریکا در خلیج فارس و دریای خزر »

امنیت انرژی: یک رویکرد بینارشته‌ای

امنیت عرضه انرژی، یکی از دغدغه‌های اصلی جوامع مدرن محسوب می‌شود که امروزه با توجه با به... ادامه درباره امنیت انرژی: یک رویکرد بینارشته‌ای »

نفت

در کتاب حاضر، اصول علمی و نیز سیاست‌های مربوط به صنعت نفت در جهان در اختیار خوانندگان... ادامه درباره نفت »

انقلاب گاز طبیعی

در کتاب حاضر، نحوه تأثیرگذاری منابع گاز طبیعی بر صنعت جهانی انرژی، اقتصاد و قدرت... ادامه درباره انقلاب گاز طبیعی »

درک کسب‌وکار گاز طبیعی در زمان حاضر

در کتاب حاضر، صنعت گاز طبیعی به‌طور جامع و کامل مورد بررسی قرار می‌گیرد. طیف گسترده‌ای از... ادامه درباره درک کسب‌وکار گاز طبیعی در زمان حاضر »

صفحات: 1  2  3  4  5  6  7  8