معرفی کتاب

اوپک: موقعیت و دیدگاه‌ها

مطالب این کتاب در سه بخش تدوین شده است، در بخش نخست کارنامه موفقیت‌ها و ناکامی‌های... ادامه درباره اوپک: موقعیت و دیدگاه‌ها »

اصول علمی تولید نفت و گاز

 نفت تاریخ‌چه‌ای قدیمی و کهنه داشته و مباحث پیرامون آن نیز از استخراخ و فرآوری تا... ادامه درباره اصول علمی تولید نفت و گاز »

مدیریت دانش: سیستم‌ها و فرایندها

در این کتاب مقدمه‌ کاملی پیرامون مباحث زیر ارائه می‌شود: مدیریت دانش، تکنیک‌های سازمانی،... ادامه درباره مدیریت دانش: سیستم‌ها و فرایندها »

فراورش میدانی نفت و گاز

کتاب «فراورش میدانی نفت و گاز» با ترجمه آقای مهدی رمضانیان، کارشناس برنامه‌ریزی تلفیقی... ادامه درباره فراورش میدانی نفت و گاز »

آموزش هنر تواشیح و همخوانی قرآن کریم

تبیین تاریخچه هنر تواشیح و آموزش اصول تجوید و مبانی موسیقائی حاکم بر اجرای تواشیح و... ادامه درباره آموزش هنر تواشیح و همخوانی قرآن کریم »

اصول طراحی آشپزخانه های صنعتی

تشریح اصول بنیادین طراحی آشپزخانه ها و سلف سرویس های صنعتی به همراه نمونه کاتالوگ تجهیزات... ادامه درباره اصول طراحی آشپزخانه های صنعتی »

شناسایی مخاطرات فرآیندی به روش HAZOP STUDY

آموزش گام به گام شناسایی مخاطرات فرآیندی با استفاده از تکنیک HAZOP STUDY به همراه تشریح... ادامه درباره شناسایی مخاطرات فرآیندی به روش HAZOP STUDY »

انتخاب جنس در لوله کشی صنعتی (Piping Material Selection)

معرفی و شناخت استانداردها و کدهای متداول در زمینه انتخاب جنس  لوله کشی صنعتی... ادامه درباره انتخاب جنس در لوله کشی صنعتی (Piping Material Selection) »

ساختار سازماندهی و توصیفی از قراردادها در صنعت نفت ایران

این نوشتار به دنبال بررسی وضعیت ساختارهای سازماندهی و قراردادها در صنعت نفت ایران عمدتاً... ادامه درباره ساختار سازماندهی و توصیفی از قراردادها در صنعت نفت ایران »

تاریخچه نفت

موضوع کتاب حاضر، پژوهشی در زمینة تاریخچة صنعت نفت و تجارت آن است. نگارنده بعد از نگاهی... ادامه درباره تاریخچه نفت »

صفحات: 6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16