پایگاه مقالات

حفاظت سواحل درياها و رودخانه ها - معرفي روشهاي سنتي و پيشرفته

حفاظت از سواحل رودخانه ها و درياها و جلوگيري از پيشروي آب دريا امري است حياتي و اجتناب ناپذير كه عدم... ادامه درباره حفاظت سواحل درياها و رودخانه ها - معرفي روشهاي سنتي و پيشرفته »

دستورالعمل مستند سازي پروژه ها مطابق استاندارد PMBOK

هدف اين مقاله بحث در مورد چگونگي پياده سازي استاندارد دانش مديريت پروژه در پروژه هاست، اين مقاله... ادامه درباره دستورالعمل مستند سازي پروژه ها مطابق استاندارد PMBOK »

زنان در عرصه مديريت

در اين مقاله به اشتغال زنان به عنوان مدير در كشور پرداخته شده است. برخي اطلاعات آماري در اين زمينه... ادامه درباره زنان در عرصه مديريت »

ساختمانهاي سبز و پايدار - (شناخت و لزوم ساختمانهاي سبز و پايدار)

پيشينة معماري كشور ما داراي نقاط قوت بسياري بوده است . طراحي هاي خردمندانه و فكر شده، توجه به آسايش... ادامه درباره ساختمانهاي سبز و پايدار - (شناخت و لزوم ساختمانهاي سبز و پايدار) »

سيستمهاي مديريت بار و مديريت انرژي در شبكه هاي انرژي الكتريكي

شبكه عظيم الكترونيكيكه وظيفه تامين پيوسته و مطمئن انرژي مورد نياز مصارف صنعتي،تجاري و خانگي را بر... ادامه درباره سيستمهاي مديريت بار و مديريت انرژي در شبكه هاي انرژي الكتريكي »

شهر سالم - معماري و پرورش فكري كودكان و نوجوانان

كودكان و نوجوانان ما به تفريح،سرگرمي و انواع پرورش هاي فرهنگي و هنري نيز نياز دارند.آنها ار راهي چه... ادامه درباره شهر سالم - معماري و پرورش فكري كودكان و نوجوانان »

شهر سالم با آمورتون

در گذشته هاي بسيار دور،انرژي خورشيد كه در كالبد درختان ذخيره شده بود،بر روي هم انباشته شده و... ادامه درباره شهر سالم با آمورتون »

صفحات: 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13