پایگاه مقالات

انتقال گاز طبیعی با فناوری های جدید

انتقال گاز به نقاط دوردست، همواره با مشکلات فراوانی روبه روبوده است. امروزه فناوری ال.ان.جی به عنوان... ادامه درباره انتقال گاز طبیعی با فناوری های جدید »

قابلیت های گازطبیعی درجهان

تحولات ساختاری- تکنولوژیک در اقتصاد جهانی و در بخش انرژی از جمله ضرورت تنوع بخشیدن به منابع تامین... ادامه درباره قابلیت های گازطبیعی درجهان »

مخازن نفتی و گازی مشترک ایران با کشورهای همسایه در حوضه زاگرس

غنی بودن حوضه زاگرس از ساختارهای حاوی هیدروکربور در منطقه خاورمیانه موجب شده است که تعدادی از مخازن... ادامه درباره مخازن نفتی و گازی مشترک ایران با کشورهای همسایه در حوضه زاگرس »

آموزش الکترونیکی پارادیم جدید در عصر اطلاعات

:با ورود به عصر اطلاعات ، نهاد آموزش از نخستین نهادهایی است که دستخوش تغییرات اساسی شده. آموزش... ادامه درباره آموزش الکترونیکی پارادیم جدید در عصر اطلاعات »

بررسی سینتیکی واکنش سنتز مستقیم دی متیل اتر از گاز سنتز

در مطالعه حاضر سینتیک و رآکتور واکنش سنتز مستقیم دی متیل اتر از گاز بر کاتالیزگر دو عاملی (مخلوطی از... ادامه درباره بررسی سینتیکی واکنش سنتز مستقیم دی متیل اتر از گاز سنتز »

نقش روابط عمومی در خودشناسی سازمانها

روابط عمومی، علم و هنر به دست‌آوردن اعتماد افراد ذی‌نفع در سازمان و استفاده بهینه از آن است. هدف... ادامه درباره نقش روابط عمومی در خودشناسی سازمانها »

روش­های ازدیاد برداشت از مخازن نفتی

استفاده صحیح از منابع نفتی کشور، به منظور افزایش طول عمر آنها و برخورداری نسل­های آینده از این ذخایر... ادامه درباره روش­های ازدیاد برداشت از مخازن نفتی »

آشنایی با روش‌های بهبود بازیابی نفت

از آن جا که بیشتر مخازن کشور در نیمه دوم عمر خود به‌سر می‌برند و هر چه از عمر مخزن می‌گذرد برداشت از... ادامه درباره آشنایی با روش‌های بهبود بازیابی نفت »

ارتباط زنجیره تامین با مدیریت سفارش در سازمان

امروزه شناسایی نیازهای مشتری و سعی در برآورده ساختن آنها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و سهم بسزایی... ادامه درباره ارتباط زنجیره تامین با مدیریت سفارش در سازمان »

دو مدل مکمل در ارزیابی عملکرد

در این مقاله به بررسی مقایسه ای دو مدل BSC وEFQM که هر دو از مقبولیت گسترده ای در اغلب کسب و کار ها... ادامه درباره دو مدل مکمل در ارزیابی عملکرد »

رضایت شغلی و بهره وری

محیط کار انسان به مثابه منزل دوم او می باشد و چه بســــا کسانی عمده ساعات شبانه روز خود را در محیط... ادامه درباره رضایت شغلی و بهره وری »

ساختارهای جدید سازمان و مدیریت فرایند

محیط کسب و کار کنونی، محیط تغییر و دگرگونیهای سریع است. این تغییرات باعث شده است که صاحبنظران در دهه... ادامه درباره ساختارهای جدید سازمان و مدیریت فرایند »

بدست آوردن رضایت مشتری در هنگام آشفتگی

هدف از این مقاله به ارائه بینشی بر اقدامات مورد نیاز توسط ماموران اداره اعتماد به بهبود رضایت مشتری... ادامه درباره بدست آوردن رضایت مشتری در هنگام آشفتگی »

صفحات: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11